حکاکی چوب با دستگاه حکاکی لیزری


همان طور که حتما می دانید دنیای دستگاه برش لیزری دنیای بسیار گسترده ای است زیرا از نظر کار کردن با متریال ها محدودیتی ندارد و به همین دلیل در صنعت های مختلف کاربرد و جایگاه خاص خود را دارد.
یکی از متریال های پرکاربرد در دستگاه حکاکی لیزری، چوب است. دستگاه لیزر قابلیت هم برش روی متریال های مختلف را دارد هم قابلیت حکاکی.

همان طور که در ویدئو بالا مشاهده می کنید دستگاه لیزر قابلیت حکاکی تصویر روی چوب را دارد. برای حکاکی تصویر ابتدا باید عکس را سیاه سفید کنید و به فرمت bmp تبدیل کنید و تنظیماتی چون سرعت، توان و غیره را به درستی تنظیم کنید. برای حکاکی تصویر روی چوب با دستگاه لیزر به نرم افزار RDworks نیاز خواهید داشت.

برای تهیه تصویر روی انواع چوب و آموزش دقیق تر در این مورد تنها کافیست براساس تنظیماتی که در مقاله آموزش تصویری فتوگراو برای حکاکی روی پلکسی با دستگاه لیزر آموزش داده شده است طرح را آماده کنید و با ارسال به دستگاه لیزر تصویر مورد نظر خود را روی چوب به وسیله دستگاه حکاکی و برش لیزری حکاکی کنید.

دستگاه لیزر 1390 با دقت بالا و سرعت بالایی که دارد به زیبایی می تواند طرح تصویر مورد نظر شما را با کیفیت بالا و به زیبایی روی چوب حکاکی کند.

دستگاه لیزر قابلیت کار کردن با چوب های مختلف را داراست. می توانید روی چوب با بافت و طرح های مختلف حکاکی های زیبایی را با کنتراست بالا ایجاد کنید. برای حکاکی روی چوب می توانید از انواع چوب مانند نئوپان، ام دی اف، مولتی پلکس، تخته چند لا و چوب طبیعی استفاده کرد.

 

حکاکی تصاویر روی چوب بسیار مورد توجه عموم قرار گرفته است. به عنوان هدیه می توانید تصویر اشخاص مورد نظر خود را روی چوب به وسیله دستگاه حکاکی لیزری، حکاکی کنید و یک هدیه ماندگار و با ارزش به دوستان و عزیزان خود هدیه دهید.

فیلم حکاکی چوب با دستگاه حکاکی لیزری
جمعا 1 رای و میانگین رضایت مشتریان 5