فیلم دستگاه حکاکی و برش لیزری

 • دستگاه لیزر فایبر حکاکی روی پلکسی

  پلکسی گلاس یکی از متریال هایی است که با دستگاه های برش و حکاکی لیزری  به خوبی می توانید با آن کار کنید. پلکسی یا همان طلق، اکریلیک، پلی اکریلیک به خاطر زیبایی، مقاومت و سبکی آن امروزه مورد استفاده زیادی دارد.به طور مثال از پلکسی در ساخت انواع تندیس، لوح، دکوراسیون، ویترین مغازه و  انواع تابلوهای تبلیغاتی استفاده می شود. در ویدیو بالا می توانید طرز کار دستگاه را ببینید.

 • دستگاه لیزر فایبر حکاکی روی استیل

  دستگاه لیزر فابیر حکاکی استیل به دلیل داشتن قدرت بالای آن، توانایی حکاکی بر روی استیل و پلاتین را دارد. اندازه این دستگاه کوچک است و به راحتی می توانید از آن به عنوان یک دستگاه رومیزی استفاده نمایید. در این فیلم می توانید طرز کار دستگاه فایبر روتک یا همان دستگاه حکاکی استیل را ملاحظه بفرمایید.

 • دستگاه فایبر حکاکی روی چوب

  دستگاه برش و حکاکی لیزری چوب به جهت ساخت کارهای هنری، صنعت مبلمان و دکوراسیون داخلی، اسباب بازی و کارهای دستی مورد استفاده فراوانی قرار می گیرد. در فیلم بالا شما می توانید نمونه کار یک دستگاه برش لیزری روتک را که در حال حکاکی یک تکه چوب می باشد ببینید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر به مقاله دستگاه لیزر و چوب مراجعه نمایید.

 • دستگاه لیزر فلزبر 1325

  دستگاه فلزبر مدل CO2 به وسیله ترکیب اکسیژن در راستای نقطه فوکوس لیزر اقدام به برش می کند هزینه ی مصرفی این نوع دستگاه ها تنها گاز اکسیژن و هزینه برق آن می باشد از نظر استهلاک مصرف تیوب لیزر بالاتر داشته ولی در هزینه خرید اولیه قیمت فوق العاده پایین تری نسبت به مدل های فایبر برش دارند، هد این دستگاه ها با سیستم التراسونیک از نوع فرکانسی کار می کند و در هنگام برش فوکوس لازم را در برش اعمال می نماید. کیفیت برش فوکوس لازم را در برش اعمال می نماید. کیفیت برش در این دستگاه تفاوت قابل لمس زیادی با مدل های فایبر ندارد.

 • دستگاه لیزر برش چرم

  دستگاه لیزر برش چرم به جهت برش و حکاکی بر روی چرم و پارچه کاربرد دارد. از این دستگاه لیزر می توان به مقاصد مختلفی مانند برش چرم طبیعی و مصنوعی، تولید برچسب های چرمی برای لباس ها، صنعت کفاشی، حکاکی بر روی دگمه های شیک و انواع جین و ... استفاده کرد. در این ویدیو می توانید نحوه کار کردن دستگاه را به وضوح مشاهده نمایید.

 • دستگاه لیزر غیر فلزات

  دستگاه لیزر غیر فلزات از جمله دستگاه های لیزری است که کاربرد فراوانی دارد و با تیوب لیزر CO2 کار می کنند. این دستگاه لیزر برای برش پلکسی، چوب، لاستیک، چرم و پارچه، کاغذ و مقوا و ... مورد استفاده قرار می گیرد. در این ویدیو می توانید طرز کار یکی از دستگاه های شرکت روتک را ملاحظه بفرمایید.

 • دستگاه حکاکی و برش لیزری بر روی پلکسی

  یکی از کاربردهای دستگاه لیزر برای برش پلکسی است که با نام های دیگری مانند طلق و آکریلیک نیز شناخته شده است. همان طور که می دانید به خاطر اهمیت زیاد پلکسی در صنایع مختلف، برش و حکاکی آن نیز بسیار مهم است.

 • حکاکی دستگاه لیزرCO2 بر روی اجسام مدور (روتاری)

  دستگاه روتاری به منظور حکاکی رو اجسام طراحی شده است با استفاده از این دستگاه شما می توانید در زوایای مختلفی کار را قطعه مورد نظر اجرا کنید. البته در بسیاری از صنایع از این سیستم برای برش کاری نیز استفاده می گردد. دستگاه روتاری از نوع مدور قابلیت کار با اجسامی را دارد که حول محوریت استوانه‏ای قابلیت حرکت دارند ولی روتاری از نوع سه نظام دار می تواند اجسام نا متقارن را نیز برش دهد یا حکاکی کند. بسیاری از صنایع شیشه کاری  ، بطری سازی و صنایع دستی از این دستگاه استفاده می کنند.