در این مقاله قصد داریم درباره چگونگی ساخت قاب گوشی اپل با دستگاه لیزر مطالب مختصری را ارائه دهیم.  همان طور که می دانید. امروزه محصولات شرکت اپل بین مردم طرفداران زیادی پیدا کرده و حتما شما هم اگه یکی از این محصولات رو دارید به فکر خرید وسایل جانبی مثل قاب یا انواع استندهای iPad افتادید.

اما شاید الان به این فکر کنید که دستگاه برش و حکاکی لیزری چه ربطی به محصولات اپل داره؟؟؟؟surprise بله شما می توانید به راحتی اقدام به تهیه قاب گوشی اپل با دستگاه برش لیزری نمایید.

تعجب نکنید چون شما می تونین به راحتی با استفاده از یه دستگاه لیزر فایبر ساده، قاب ها و یا لوازم جانبی های خاص برای گوشی خودتون طراحی کنین.  شاید براتون جالب باشه که خود شرکت اپل روی iPod  و iPad هاش به صورت رایگان بنا به سلیقه مشتری هر متنی که بخواین ( مثل متن برای هدیه دادن) رو با استفاده از دستگاه های لیزر، حکاکی می کنه. البته زیاد خوشحال نشین چون ایران تحریمه و امکان همچین کاری نیست. sad

ساخت قاب گوشی اپل با دستگاه لیزر

ساخت قاب گوشی اپل با دستگاه لیزر

اگه شما هم تا حالا به این فکر افتادین که برای خودتون و یا دوستانتون و یا به عنوان یه هدیه، یه قاب موبایل بسازین؛ این مقاله رو حتما بخونید چون براتون یک سری نکاتی که خود شرکت اپل برای ساخت قاب هاش پیشنهاد کرده رو براتون جمع آوری کردیم:

نکات ساخت قاب گوشی اپل با دستگاه لیزر :

شرکت اپل به شدت به کاربرای خودش توصیه کرده که از استفاده از مواد زیر که دارای مغناطیس هستند تو ساخت انواع لوازم جانبی خودداری کنید:

  • فلزات مثل استیل، آلومینیوم، تیتانیوم، منیزیم
  • موادی که هادی جریان الکتریسیته هستند و برای پوشش استفاده میشن
  • مواد با دی الکتریک بالا
  • پلاستیک هایی که تو محتواشون کربن و شیشه داشته باشه
  • قاب هایی که رنگ های فلزی دارند و یا طرح های سیاه و سفیدی دارن که کربنش بالاست
ساخت قاب گوشی اپل با دستگاه لیزر

ساخت قاب گوشی اپل با دستگاه لیزر

حالا شاید به این فکر کنین که خوب حالا که می خواین این کار رو شروع کنین از قاب ها با چه جنسی استفاده کنین که با دستگاه لیزر هم بتونین حکاکی کنین:

  • پلاستیک
  • چوب
  • چرم
  • فایبر

این موارد از پرکاربردترین ها برای ساخت قاب های گوشی هستن که بر اساس یه سری قابلیت های خاص خودشون، طرفدارای خودشون رو دارن که تو قسمت بعدی  مزایا و معایب هر کدوم از متریال ها برای ساخت قاب گوشی با دستگاه حکاکی رو بهتون میگیم.

در ادامه براتون یک سری طرح های لیزر زیبا برای محصولات اپل که با دستگاه حکاکی و برش شرکت روتک توسط همکار خوبمون آقای فتح نژاد ساخته شده رو ارائه دادیم تا ببینید با همین دستگاه برش و حکاکی لیزری چه قدر میتونین خلاقیت به خرج بدین و طرح های زیبا بسازید:

ساخت قاب گوشی اپل با دستگاه لیزر

ساخت قاب گوشی اپل با دستگاه لیزر


ساخت قاب گوشی اپل با دستگاه لیزر

ساخت قاب گوشی اپل با دستگاه لیزر

همان طور که مقاله خواندید یکی از کاربردهای دستگاه لیزر ساخت انواع قاب های گوشی با متریال های مختلف می باشد. برای ساخت قاب گوشی می توانید روی قاب های خودتان هم طرح های مختلف را حکاکی کنید می توانید به مراجعه به صفحه طرح لیزر انواع طرح های مختلف را به رایگان دانلود نمایید و روی قاب گوشی مورد نظر خود طرح را با دستگاه حکاکی لیزری، حکاکی کنید.

نکات ساخت قاب گوشی های اپل با دستگاه برش و حکاکی لیزری
جمعا 1 رای و میانگین رضایت مشتریان 5