برش استیل یک میلی متری دستگاه فلزبر Co2


دستگاه برش فلزات co2 روتک به جهت برش انواع فلزات مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از متریال هایی که برای برش با این دستگاه لیزر بسیار مورد استفاده کاربران آن قرار می گیرد، استیل است. این دستگاه قابلیت برش استیل تا ضخامت 1 میلی متر را دارا می باشد و به دلیل دقت بالا، می توانید از آن به جهت برش حروف فلزی استفاده نمایید.

در این ویدیو می توانید نمونه برش یک ورقه استیل را مشاهده نمایید. همان طور که قابل مشاهده است دستگاه لیزر با قدرت پرتو لیزر توانایی برش استیل با قدرت بالا را داراست.

 

دستگاه لیزر فلزبر دستگاه برش لیزری متریال های  فلزی  مانند رول های استیل گرم و سرد، استیل ضد زنگ، فولاد، فلز گالوانیزه و غیره.  از کاربردهای دستگاه لیزر فلز بر در پردازش ورقه های فلزی، صنعت هواپیما، صنعت خودرو و ماشین آلات، لوازم خانگی و دکوراسیون، صنعت ساختمان مانند آسانسور، الکترونیک، تبلیغات، فلزکاری و …  می توان نام برد.

 

دستگاه برش فلز پرتو لیزر فوق العاده ای قوی دارد. از ویژگی های دستگاه لیزر فلز بر می توان راندمان بالا، سرعت برش بالا، کارکرد آسان و راحت، هزینه مقرون به صرفه نام برد.

دستگاه برش لیزر  فلزات به دلیل فرایند کارآمد و مقرون به صرفه ای که دارد به شرکت های تولید فلزات توصیه می شود.

در فرایند لیزر روی استیل، استیل به شدت حرارت می بیند و این حرارت فلز را یا ذوب یا تبخیر می کند. با نفوذ کامل پرتو لیزر، فلز را برش می دهد.

 

فیلم برش استیل یک میلی متری دستگاه فلزبر Co2

جمعا 1 رای و میانگین رضایت مشتریان 5