خدمات شرکت روتک:

شرکت روتک ضمن همکاری با معتبرترین کمپانی های عرضه کننده دستگاه های لیزر در دنیا و با در اختیار داشتن کادر متخصص و مجرب، در مدت زمانی کوتاه توانسته است در رقابت با دیگر رقبا، برتری کیفیت و خدمات خود را اثبات کند و مخاطبان بسیاری را به خود جذب کند. مجموعه روتک با بهره مندی از پرسنل کارآزموده آماده ارائه خدمات تخصصی، پشتیبانی، مشاوره و آموزش های رایگان در راستای برطرف کردن هرگونه نیاز مشتریان گرامی در کمترین زمان ممکن است.

فروش :

شرکت روتک با عرضه انواع دستگاه های برش و حکاکی لیزری در سایزها و توان های متفاوت، زمینه شروع فعالیت و کسب و کار را برای همه اقشار جامعه با هر میزان سرمایه فراهم ساخته است. شما می توانید برای خرید انواع دستگاه های لیزری به قسمت محصولات سایت مراجعه کنید و پس از بررسی محصولات، با مشاوران فروش ما تماس بگیرید.

پشتیبانی :

مرکز پشتیبانی 24 ساعته مجموعه روتک در تمام ساعات شبانه روز آمادگی پاسخگویی به سوالات و برطرف کردن نیاز مشتریان را دارد و در اسرع وقت پیگیری های لازم را جهت مرتفع نمودن مشکلات پیش آمده انجام می دهد.

آموزش های تخصصی :

مرکز آموزشی روتک با هدف افزایش دانش فنی مخاطبان تلاش می کند تا بتواند با تولید محتوای آموزشی با کیفیت و مفید و همچنین آموزش مهارت های مورد نیاز، در راستای افزایش رضایت مندی مشتریان قدم بردارد.

ارائه محتوای آموزشی در شبکه های اجتماعی :

امروزه شبکه های اجتماعی به یک ابزار مفید و کاربردی در راستای آموزش و یادگیری تبدیل شده اند. مرکز آموزشی روتک همواره با ارائه آموزش های معتبر و تخصصی در قالب مقالات و ویدئوهای مفید، روند دسترسی مخاطبان به محتوای آموزشی را تسهیل کرده است.

تعمیرات :

با اختصاص لابراتوار تخصصی در زمینه تعمیرات و تست انواع قطعات دستگاه، مجموعه روتک این اطمینان را به همه مشتریان خود می دهد که قطعات تعمیری تحت نظر متخصصین مجرب و کارآزموده خواهد بود و در هر لحظه امکان پیگیری و اطلاع از روند تعمیرات وجود خواهد داشت.

تامین قطعات یدکی :

با در نظر داشتن اهمیت استفاده از قطعات با کیفیت و اصلی، تیم فنی روتک در راستای ارائه خدمات منحصر به فرد و تامین قطعات مصرفی و مورد نیاز مشتریان، با در اختیار داشتن بزرگترین بانک قطعات یدکی دستگاه لیزر در کشور، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرانقدر خواهد بود.