تعمیر دستگاه برش و حکاکی لیزری

وقتی صحبت از صنعت و دستگاه های صنعتی و نیمه صنعتی به میان می آید بخش پشتیبانی و خدمات پس از فروش هر شرکت قلبی تپنده در قالب جسم آن شرکت خواهد بود. خدمات پس از فروش می تواند دلیل خرید بعدی مشتری از شرکت و برقراری یک رابطه طولانی بین شرکت و مشتری باشد و آوازه ای بلند مرتبه را برای آن ایجاد کند.

بخش خدمات و پشتیبانی بسته به نوع کار شامل مسایل مختلفی از جمله:

  • گارانتی
  • وارانتی
  • تعمیرات
  • اطلاع مرتب از وضعیت مشتری و رضایت سنجی مشتری بعد از استفاده از محصول
  • و…

می باشد.

خدمات پس از فروش مطلوب یک شرکت می تواند باعث ایجاد یک حس رضایت و اعتماد عمیق در مشتری و مصرف کننده شود و این حس قلبی باعث خواهد شد که مشتری به عنوان بازاریاب محصولات و خدمات شرکت را به دیگران پیشنهاد کند.

همانطور که ذکر شد خدمات می تواند شامل تعمیرات نیز باشد و تعمیرات می تواند شامل موارد زیر باشد:

  • تعمیرات مربوط به مدت زمان گارانتی
  • تعمیرات پس از مدت زمان گارانتی(خدمات پس از فروش)
  • تعمیرات دستگاه های متفرقه

بسیاری از شرکت ها از دادن خدمات به دستگاه هایی غیر از دستگاه های خودشان خودداری می کنند که دلایل مختلفی از جمله قرارداد انحصاری با شرکت طرف قرارداد، عدم موجودی قطعات به منظور تعمیرات، عدم دانش فنی (به دلیل تغییر سیستم سیم کشی و قطعات در سایر دستگاه ها) و … می باشد.

شرکت روتک با سابقه ای چندین ساله در زمینه فروش و خدمات پس از فروش دستگاه های لیزر و سی ان سی به لطف خدا و تلاش نیروهایی با انگیزه توانسته است جایگاه مناسبی در بازار کشور و منطقه  را بدست بیاورد.

با در نظر گرفتن جایگاه کنونی شرکت روتک و حفظ این جایگاه، استخدام و اموزش نیروهایی کاربلد و حرفه ای امری الزامی می باشد. بخش خدمات و فنی نیز ازین بحث مستثنی نیست و با به خدمت گرفتن نیروهای تحصیل کرده و آموزش اصولی انها توانسته ایم خدماتی ایده آل و مناسب را برای مشتریان شرکت داشته باشیم.

تیم فنی شرکت روتک با توجه به بار فنی و علمی مناسب قادر به ارایه خدمات برای دستگاه های متفرقه با برند های مختلف می باشد و این خدمات در قالب تعمیر دستگاه ها و در صورت امکان تعمیر  قطعات خواهد بود. امید است که شما خواننده ی محترم  این متن  به زودی  به جمع مشتریان شرکت روتک بپیوندید و این امر باعث مباهات و افتخار ماست.

روتک پشتیبان قدرتمند صنعت لیزر کشور

تعمیر دستگاه برش و حکاکی لیزری
جمعا 4 رای و میانگین رضایت مشتریان 5