نصب دستگاه فلز بر Co2 در شرکت روتک


شرکت روتک عرضه کننده انواع دستگاه های لیزر و دستگاه برش و حکاکی لیزری می باشد. این دستگاه ها در صنعت کاربردهای فراوانی دارند. دستگاه های لیزر بر اساس نوع متریال به دو دسته فلزات و غیرفلزات تبدیل می شوند، دستگاه های متفاوت بر  اساس نوع کاربرد هر کدام می توانند روی فلزات و غیرفلزات هم کار برش لیزری را انجام دهند هم حکاکی لیزری.

 

با هر دستگاه لیزر شما نمی توانید برش روی فلز را انجام دهید، روتک با ارائه دستگاه لیزر فلز بر امکان برش روی انواع متریال فلزی را فراهم کرده است. بسته به نیاز شما و هدف شما از کسب و کار و  بررسی متریال های کاربردی در صنف خودتان می توانید با خرید دستگاه لیزر برش فلزات از شرکت روتک به نتایج مورد نیاز خود برسید.

متخصصین روتک با نصب دستگاه لیزر و ارائه آموزش های اولیه شما را در شروع کسب و کار  شما را یاری می دهند. علاوه بر این، متخصصین لیزر روتک در این مسیر در جهت یاری رساندن هر چه بیشتر شما و ارائه سرویس های دستگاه لیزر در جهت رساندن شما به بیشترین کارایی تاثیر گذار خواهند بود.

 

اگر شما در صنعت ساختمان، خودرو سازی، فلز بری، برش ورقه های فلزی و در صنایع مختلف نیاز به برش با دقت بالا و عملکرد مطمئن دارید پیشنهاد ما به شما دستگاه لیزر فلز بر روتک است.

 

این دستگاه با تنظیمات اولیه با توجه به نوع فلزی که با آن کار می کنید و ضخامت فلز می تواند برش های لیزری تمیز و منظم و با دقت بالایی ایجاد کند. از ویژگی های برش لیزر فلز ، ایجاد برش های با دقت و با لبه های سخت و با دوام و صاف است و این به دلیل حرارت زیاد پرتو لیزر می باشد که باعث می شود متریال با حرارت زیاد لیزر فلز  را صاف و بادقت برش دهد.

 

 

فیلم نصب دستگاه فلز بر Co2 در شرکت روتک

جمعا 1 رای و میانگین رضایت مشتریان 5