برش چرم با دستگاه لیزر


چرم یا چرم مصنوعی می تواند با دقت بسیار بالا در دستگاه لیزر co2 برش یا حکاکی شوند. چرم امروزه کاربردهای زیادی دارد از جمله در کفش، کیف های زنانه و مردانه، جلد تقویم ها و سررسید ها و … دارد. امروزه حکاکی های بسیار زیبایی روی کفش ها و کیف ها با طرح های بسیار زیبایی با دستگاه لیزر با دقت و ظرافت بالایی انجام می شود.
در تقویم ها و سررسید های چرمی نوشته ها و حروف با دستگاه لیزر حکاکی می شوند.

 

برش یا حکاکی روی چرم کاربردهای متنوعی دارند همان طور که در فیلم مشاهده می کنید دستگاه لیزر در حال حکاکی کردن طرح روی چرم می باشد.

امروزه بیشتر برش های چرم با دستگاه لیزر انجام می شود زیرا این روش نسبت به روش های دیگر مزیت های زیادی دارد از جمله می توان به برش دقیق لبه های کار  بدون سوختگی، برش لیزری چرم بدون تغییر شکل مواد، برش لیزر  با جزئیات فراوان، برش تمیز و عدم وجود گرد و غبار در حین برش لیزری ، کیفیت برش با کیفیت بالا و غیره نام برد.

 

چرم مصنوعی و چرم طبیعی در بخش های مختلف استفاده می شود. به غیر از کفش و لباس که در بالا ذکر شد کاربردهای دیگری نیز چرم دارد به همین دلیل چرم از جمله متریال هایی است که نقش ویژه ای برای طراحان دارد. علاوه بر این چرم در مبلمان و وسایل جانبی وسایل نقلیه استفاده می شود. در نتیجه نیاز به وجود  دستگاه لیزر در صنعت طراحی بیش از پیش شده است.

دستگاه برش لیزری می تواند تمام نیازهای طراحان را با دقت و کیفیت بالا فراهم کند.

 

در برش لیزری روی چرم نکته ای که باید توجه کرد عدم وجود دوده بعد از برش روی متریال است به همین دلیل برای جلوگیری از ایجاد دوده باید نقطه فوکوس دستگاه لیزر را تنظیم کرده و از لنز با کیفیت بالاتر استفاده کنید تا حتی الامکان از ایجاد دوده و سوختگی روی چرم جلوگیری کنید.

 

 

فیلم برش چرم با دستگاه لیزر

جمعا 2 رای و میانگین رضایت مشتریان 5