راه اندازی خط تولید محصولات با استفاده از دستگاه حکاکی و برش لیزری CO2

دستگاه حکاکی و برش لیزری CO2 به طور گسترده ای در صنایع مختلف مانند لوازم خانگی، تبلیغات، صنعت پوشاک و … در حال فعالیت است. شرکت های بزرگ و به نام نیز از دستگاه های لیزر در محصولات خود استفاده می کنند، از جمله این شرکت ها می توان  از شرکت ایکیا به عنوان شرکتی در زمینه صنعت لوازم خانگی و دکوراسیون که از دستگاه لیزر استفاده می کنند، نام برد. برای تولید محصولات با دستگاه لیزر می توانید ادامه مقاله را مطالعه نمایید.

 

تولید محصولات با دستگاه لیزر

تولید محصولات با دستگاه لیزر

فروشگاه ایکیا از معروف ترین فروشگاه های فروش لوازم خانگی است که تحقیقات زیادی در زمینه تولیدات خود داشته اند به طوری که در کمتر از دوماه  بیشتر از یک میلیون مشتری داشته است. دلیل آن چیست؟

وجود محصولات با کیفیت و متنوع با انواع متریال های مختلف می تواند از دلایلی باشد که مشتریان این فروشگاه روز به روز در حال افزایش است و همچنان مشتریان قدیمی خود را حفظ کرده است.

از دلایل وجود محصولات متنوع و باکیفیت در ایکیا می توان به وجود دستگاه های لیزر در خط تولید محصولات این شرکت اشاده کرد. به همین دلیل به شما پیشنهاد می کنیم اگر تمایل به راه اندازی یک خط تولید و ساخت محصولات با دستگاه لیزر دارید با انواع دستگاه های لیزر آشنا شوید.

تولید محصولات با دستگاه لیزر

تولید محصولات با دستگاه لیزر

تولید محصولات با دستگاه لیزر :

اغلب متریال های غیرفلزی مانند چوب، شیشه، کاغذ، آکریلیک، چرم، پارچه، ام دی اف، پلاستیک و غیره  را با دستگاه لیزر CO2 می توان حکاکی کرد که تمام این متریال ها در اغلب محصولات فروشگاه آیکیا به کار برده می شود.

شکی نیست که طراحی های خوب در محصولات آیکا بسیار شایع و مهم است.  از جمله ویژگی هایی که محصولات ایکا را همه پسند و جذاب کرده است، جذابیت در عین سادگی، مینیمالیسم و کاربردی بودن محصولات است.

اما این محصولات با این ویژگی های خاص چگونه به وجود آمده؟

چگونه می توانید با دستگاه لیزر طرح های زیبا و هنری را برش دهید یا حکاکی کنید؟

در ادامه چراغ چوبی آیکا را به عنوان مثال، برای شما آورده ایم. طراحان دکوراسیون، بعد از این که طرح مورد نظر خود را طراحی می کنند بقیه موارد کار به دستگاه لیزر چوب سپرده می شود. طرح لیزر به دستگاه فرستاده می شود و پارامترها به صورت درست تنظیم می شوند، چوب روی میز دستگاه لیزر قرار می گیرد و بعد از آن کافیست تنها دکمه شروع روی دستگاه زده شود.

تولید محصولات با دستگاه لیزر

تولید محصولات با دستگاه لیزر

شرکت روتک, به عنوان یک عرضه کننده دستگاه های لیزر با تجربه، طیف گسترده ای از انواع دستگاه های  لیزر CO2، دستگاه برش لیزری فایبر و دستگاه حکاکی فلزات را ارائه می دهد تا نیازهای مختلف کاری را تامین کند.

کیفیت دستگاه های لیزر و سرویس و خدمات مشتریان، از اهداف اصلی در شرکت روتک می باشد. پس اگر شما راه اندازی خط تولید محصولات خاصی باکیفیت هستید می توانید با دستگاه های لیزر روتک آن را ایجاد کنید.

راه اندازی خط تولید محصولات با استفاده از دستگاه حکاکی و برش لیزری CO2
جمعا 2 رای و میانگین رضایت مشتریان 5

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.