هدایای خلاقانه با دستگاه لیزر فایبر برای روز پدر

شما حتما با مناسبت های متفاوتی در سال روبرو هستید و برای هر شخص  و هر مناسبتی به دنبال تهیه هدیه مناسب می گردید. یکی از این مناسبت ها روز پدر است و حتما شما دلتان می خواهید یک هدیه ارزشمند و خاطره انگیز برای پدرتان تهیه کنید. شما  می توانید با توجه به علایق پدر خود و کمی خلاقیت خودتان هدیه ای به یادماندنی تهیه کنید و در هزینه ها نیز تا حدی صرفه جویی کنید.

برای تهیه این هدایای خلاقانه شما به ایده های زیبا و دستگاه لیزر فایبر نیاز خواهید داشت، دستگاه لیزر فایبر با حکاکی دقیق و ظریف خود روی وسایل فلزی کاربرد دارد و می توانید با خرید این دستگاه حکاکی های با دقت بالا و ظریفی داشته باشید :

 در ادامه توضیح درباره بعضی ایده ها و تولید آن ها با دستگاه لیزر فایبر مارکینگ آورده ایم:

  1. حک روی ساعت مچی با دستگاه لیزر فایبر:

ساعت از جمله هدایای زیبا و خاطره انگیری است که می تواند برای عزیزانتان خریداری کنید پیشنهاد می کنیم برای این که هدیه خود را متفاوت و خاص جلوه دهید، اسم ها و لوگوهای بامعنی را به وسیله دستگاه فایبر حک فلزات روی بند ساعت حکاکی کنید.

هدایای خلاقانه با دستگاه لیزر فایبر برای روز پدر هدایای خلاقانه با دستگاه لیزر فایبر برای روز پدر
  1. حکاکی روی فلش  مموری با دستگاه لیزر فایبر:

اگر پدرتان علاقه به تکنولوژی دارد و با کامپیوتر کار می کند پیشنهاد می کنیم فلش مموری را به عنوان هدیه انتخاب کنید، شما می توانید بعضی کلمات با معنی یا طرح های زیبا را روی سطح فلزی فلش مموری خود با استفاده از لیزر فایبر، حکاکی کنید و یک هدیه زیبا و متفاوت را ارائه دهید.

هدایای خلاقانه با دستگاه لیزر فایبر برای روز پدر

  1. حکاکی روی فلاسک های فلزی:

در روزهای سرد زمستان می توانید بادادن فلاسک های حکاکی شده با ایده خلاقانه خودتان عزیزانتان را هیجان زده کنید. با حکاکی طرح های مورد علاقه با دستگاه فایبر مارکینگ می توانید هدیه زیبایی داشته باشید.

همان طور که در عکس می بینید نمونه های فلاسک حکاکی شده قابل مشاهده است.

هدایای خلاقانه با دستگاه لیزر فایبر برای روز پدر

شما می توانید جمله های مثبت یا اسم شخص یا طرح های مورد علاقه آن ها را روی هدایا حکاکی کنید . تمام این موارد با دستگاه لیزر روتک فایبر امکان پذیر است و با ایده های جدید و زیبای خود می توانید هدایای زیبایی خلق کنید.

می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر به مقاله نکاتی برای حکاکی روی وسایل الکترونیکی با دستگاه لیزر نیز مراجعه نمایید.

هدایای خلاقانه با دستگاه لیزر فایبر برای روز پدر
جمعا 1 رای و میانگین رضایت مشتریان 5

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.