حکاکی بدنه گوشی آیفون با دستگاه لیزر فایبر

همان طور که می دانید، شرکت اپل اخیرا نسخه جدید آیفون هشت و آیفون هشت پلاس را در 12  سپتامبر به بازار عرضه کرده است. اپل هر ساله محصولات جدید را راه اندازی می کند.تغییرات جدیدی در نسخه آخر آیفون هم در نرم افزار و هم در سخت افزار آن به وجود آمده است اما در بدنه آیفون تغییرات مختصری هر بار نسبت به مدل قبلی وجود دارد. شما می توانید کارها و خلاقیت های بسیاری  روی بدنه گوشی آیفون به وسیله دستگاه لیزر فایبر حک کنید تا آن بدنه را از بدنه های دیگر منحصر بفرد و جدا کنید.

حکاکی بدنه گوشی آیفون با دستگاه لیزر فایبر

دستگاه لیزر فایبر چیست؟

دستگاه لیزر فایبر یک دستگاه لیزر حکاکی همه کاره است که می تواند عکس ها و طرح های متنوع را روی سطوح فلزی و روی بعضی سطوح غیر فلزی حکاکی کند. دستگاه لیزر فایبر روی سطوح مختلف مانند فلز، اکریلیک، چوب، لاستیک، سنگ و استیل می توانند حکاکی کند. پرتو لیزر فایبر بدون نفوذ به سطح فلز به سطح می تابد و در نتیجه یک سطح حکاکی شده تمیز و واضحی خواهید داشت.

برای داشتن یک حکاکی خوب در بدنه آیفون، ما دستگاه لیزر فایبر روتک با پاور  30وات  را به کسانی که یک دستگاه لیزر استاندارد، با کیفیت بالا و مقرون به صرفه برای کار حکاکی روی گوشی می خواهند را پیشنهاد می دهیم. دستگاه لیزر فایبر دارای 4  میز استاندارد در سایزهای100*100mm  و 150*150mm و 200*200mm و  و لنز قابل تنظیم و سیستم حرکتی گالو است.

حکاکی بدنه گوشی آیفون با دستگاه لیزر فایبر

حکاکی تصاویر و طرح ها روی بدنه گوشی آیفون به دقت حکاکی بالا و مطمین نیاز دارد. دستگاه لیزر فایبر روتک با کارکردی اطمینان بخش با دقت حکاکی 0.025 میلی متر می تواند حکاکی هایی با دقت بالا با بهره گیری از سیستم Raycus و ظرافت بالایی روی سطوح فلزی انجام دهد. ضخامت حکاکی روی سطوح بیشتر از 0.01mm  نخواهد شد و یک حکاکی بدون هیچ گونه خرابی روی بدنه گوشی خواهید داشت.

حکاکی بدنه گوشی آیفون با دستگاه لیزر فایبر

مبتدیان و تازه کارها هم به راحتی می توانند با این دستگاه کار کنند و فقط در ابتدا باید دکمه های کاربردی دستگاه و تمام تنظیمات و پارامترهای نرم افزار دستگاه را بشناسند.

می توانید با مراجعه به متخصصان فنی روتک نیز بعد از نصب دستگاه، اموزش های اولیه را داده و هر زمان آماده پاسخ گویی به سوالات و مشکلات شما هستند. بنابراین اگر قصد دارید کار جدیدی در زمینه لیزر راه بیندازید یا کسب و کار خود را گسترش دهید به شما دستگاه لیزر فایبر روتک را معرفی می کنیم.

حکاکی بدنه گوشی آیفون با دستگاه لیزر فایبر

حکاکی بدنه گوشی آیفون با دستگاه لیزر فایبر
به این مطلب امتیاز دهید

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.