طرح های لیزری حکاکی روی گیره عکس

طرح های لیزری روی چوب - حکاکی گیره عکس

طرح های لیزری روی چوب – حکاکی گیره عکس

 

ایده استفاده از عکس های چاپی به وسیله طرح لیزر گیره عکس

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که به خاطرات و چاپ عکس و خلاقیت علاقه زیادی دارند و هر روز به دنبال ایجاد خلاقیت جدیدی در محیط زندگی و کار خود هستید پیشنهاد می کنیم ادامه این متن را بخوانید.

همان طور که در عکس بالا می بینید شما می توانید برای نگهداری عکس های چاپی خود خلاقیت به خرج دهید و تنها به محصور کردن عکس های تان در قاب عکس ها اکتفا نکرده و عکس های خود را با گیره به نخ یا بندی متصل کنید و در هر جایی که بخواهید قرار دهید.

 

چگونه از دستگاه لیزر برای تهیه گیره عکس می توان کمک گرفت؟

امروزه این مدل خلاقیت در قرار دادن عکس ها بسیار دیده می شود. برای نگهداری عکس ها به گیره نیاز دارید. در این صفحه یک ایده خلاقانه داریم که می توانید با بهترین دستگاه لیزر طرح های لیزری که دوست دارید را روی چوب گیره با ظرافت و زیبایی حکاکی کنید.

 

چه طرح لیزری می توان روی گیره عکس حکاکی کرد؟

دستگاه لیزر 60 در 90 هیچگونه محدودیتی در حکاکی طرح های ندارد، حکاکی طرح بسته به سلیقه و نوع عکس های شما می تواند متغیر باشد. با دانلود رایگان طرح لیزر گیره عکس که در انتهای صفحه قرار داده شده می توانید چند طرح مختلف را روی چوب با دستگاه حکاکی لیزری، حکاکی کنید.

 

طرح لیزر گیره عکس

طرح لیزر گیره عکس

می توانید طرح های اسلیمی یا طرح های با نقش ریز یا حتی حروف را روی گیره چوبی عکاسی کنید. همان طور که در عکس زیر می بینید برای عکس های خانوادگی از ایده حکاکی کلمه family به معنی خانواده استفاده شده است. یا می توانید تاریخ عکس های یا مراسم های خاص خود را روی گیره عکس خود حکاکی کنید.

 

ایده حکاکی روی چوب برای نگهداری عکس ها

ایده حکاکی روی چوب با دستگاه لیزر برای نگهداری عکس ها

این ایده استفاده از عکس های چاپی هم خلاقیت خاصی به محیط می دهد هم برای اتاق کودکان و جوانان که به دنبال ایده های جدید هستند بسیار کاربردی می باشد.

 

برای دانلود طرح لیزر می توانید روی آیکن دانلود فایل کلیک نمایید.

دانلود فایل DFX طرح لیزر

طرح های لیزری حکاکی روی گیره عکس
جمعا 1 رای و میانگین رضایت مشتریان 5

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.