مراسم ازدواج برای هر خانمی یکی از زیباترین و خاطره انگیزترین روزهای زندگیشونه و به همین خاطره که سالانه بیشتر از میلیاردها ریال تو کشورمون خرج مخارج مراسم عروسی میشه. اما تو این قسمت به شما کاربرد دستگاه لیزر در مراسم ازدواج رو خواهیم گفت.

کاربرد دستگاه برش لیزری در مراسم ازدواج

اولین چیزی که چند روز قبل از شروع مراسم باید به فکر باشید، کارت عروسی هست. در قسمت های قبلی هم راجع به این موضوع صحبت شد و دیدید که به راحتی می تونید با استفاده از دستگاه برش و حکاکی لیزری کارت عروسی خودتون را با خلاقیت طراحی و ایجاد کنید.

 دستگاه برش لیزری در مراسم عروسی

در صورتی که می خواهید خلاقیت به خرج بدید میتونید از مزیت حکاکی روی شیشه با دستگاه حکاکی استفاده کنید و روی لیوان های خودتون رو با طرح و یا یک جمله زیبا مثل نمونه زیر حکاکی کنید. حتی میتونید برای عکس هاتون هم از وسایلی که با دستگاه لیزر درست کردید استفاده کنید.

تو خیلی از مراسم های ازدواج رسم هست که یک سری هدیه به عنوان یادبود از طرف عروس و داماد به مهمان ها مخصوصا جوان ها داده میشه. تو این قسمت واقعا میتونید تمام هنر خودتون را به کار ببرید و یه یادبود خیلی هنری و خاطره انگیز به دوستان و مهمان های خودتون بدید.

 دستگاه برش لیزری در مراسم عروسی

شاید شما هم از اون دسته افرادی هستید که ازدواج کردند و فکر می کنند دیگه نیازی به این مطالب ندارند…smiley

اما باید بدونید که هر مراسمی که بخواهید برید کادو برای عروس و داماد نباید فراموش بشه.wink

برای هدیه دادن خیلی راحت می تونید با شناختی که از فرد دارید یه کار جالب انجام بدید. مثلا اگه تمایل دارید برای هدیه، ظروف شیشه ای ببرید، می توانید اونا رو با استفاده از دستگاه لیزر، با یه طرح جذاب حکاکی کنید و یه ظرف با خاطره ای زیبا به دوستان خودتون هدیه بدید.

 دستگاه برش لیزری در مراسم عروسی

 دستگاه برش لیزری در مراسم عروسی

در سال های اخیر دستگاه برش لیزری علاوه بر کاربردهایی که بیان کردیم، در تهیه دکورها و ایده های خلاقانه در جشن عروسی ها نیز کاربرد دارد. با دستگاه لیزر می توانید کارت های دعوت، دکورهای میزها، تهیه نماد و  تندیس ها را در جشن های عروسی ایجاد کنید.

ایده هایی برای مراسم عروسی با استفاده از دستگاه حکاکی

در ادامه چند ایده زیبا برای مجالس عروسی با دستگاه لیزر آورده ایم:

  1. صندلی عروس و داماد:

همان طور که در عکس زیر می بینید می توانید با دستگاه لیزر اسم عروس و داماد را روی متریال هایی مانند مقوا یا پلکسی برش دهید و در پشت صندلی با روبان و گل جهت داشتن یک ایده نو و جذاب قرار دهید.

  1. برش اسم مهمان ها:

بعد از برش اسم عروس داماد این ایده به وجود آمد که می توانید اسم مهمان های مراسم عروسی خود را روی چوب با دستگاه برش لیزری برش داده و همان طور که در شکل زیر می بینید در بشقاب هر شخص سر میزها قرار دهید، حتی مهمانان شما می توانند در انتهای جشن اسم ها را به یادگار از شما داشته باشند تا یک هدیه خاطره انگیز هم از طرف عروس و داماد داشته باشند.

ایده هایی برای مراسم عروسی با استفاده از دستگاه حکاکی

  1. دکوراسیون میز:

جشن عروسی شما برای این که منحصر به فرد و زیبا باشد باید در دکوراسیون میزهای مراسم خود دقت زیادی به خرج دهید. شما می توانید گلدان ها و دکورهای رو میزهایتان را با دستگاه لیزر، تهیه یا طرح های خود را روی آن ها حکاکی کنید.

ایده هایی برای مراسم عروسی با استفاده از دستگاه حکاکی

  1. کتاب مهمان ها:

تهیه کتاب مهمان یک ایده عالی برای جشن عروسی شما می تواند باشد. پیشنهاد می کنیم طرح روی جلد کتاب را با اسم عروس و داماد با استفاده از دستگاه لیزر، حکاکی کنید. همان طور که در عکس می بینید روی کتاب که از جنس چرم است ، اسم عروس و داماد حکاکی شده است که یک هدیه عالی و ماندگار برای عروس و داماد می تواند باشد.

ایده هایی برای مراسم عروسی با استفاده از دستگاه حکاکی

  1. قاب عکس:

تهیه عکس ها امروزه هدیه مورد علاقه همه افراد است و در تمام ایده ها و هدایا وجود دارد. می توانید این قاب عکس را با هر طرح و ایده جدیدی نیز با دستگاه حکاکی و برش لیزری ایجاد کنید. آکریلیک بهترین متریال برای تهیه عکس هادر این مورد است. حتی می توانید تاریخ عروسی را نیز روی آن حک کنید.

اگر شما هم علاقه دارید برای جشن عروسی خود از ایده های خلاقانه لیزر حکاکی استفاده کنید یا اگر شما برنامه ریز جشن های عروسی هستید به شما پیشنهاد می کنیم از دستگاه لیزر برای تهیه طرح های لیزر استفاده کنید.

اگه تمایل به انجام همچین کارایی دارید و با کار طراحی آشنا نیستید به راحتی می تونید به قسمت طرح های آماده لیزر سایت روتک سری بزنید و اونجا هر طرحی که لازم دارید پیدا کنید و پیاده سازی کنید.

باز هم منتظر مقاله های بعدی ما راجع به کاربرد دستگاه های برش و حکاکی لیزری در زمینه های مختلف زندگی باشید.

خلاقیت استفاده از دستگاه برش لیزری در مراسم عروسی
جمعا 1 رای و میانگین رضایت مشتریان 5