برش لیزری با دستگاه لیزر غیرفلزات


دستگاه های لیزر، قابلیت برش و حکاکی لیزری هم روی فلزات را دارا هستند هم غیر فلزات. این نوع دستگاه ها به دو دسته فلز و غیر فلز تقسیم بندی می شوند. در این ویدئو همان طور که قابل مشاهده است دستگاه لیزر غیر فلزات نمایش داده شده است. دستگاه لیزر غیر فلزات توانایی حکاکی وبرش روی متریال هایی مانند چوب، بامبو، پشم، سنگ مرمر، شیشه، کریستال، پلاستیک، پلکسی کاغذ، پوشاک و البسه، لاستیک، چرم، سرامیک و غیره را داراست.

 

همان طور که در فیلم مشاهده می کنید دستگاه لیزر در حال برش روی متریال پلکسی می باشد. در تمام متریال های ذکر شده بسته به نوع متریال و ضخامت هر کدام برای برش و حکاکی لیزری نیازمند تنظیمات جداگانه توان و سرعت در دستگاه لیزر هستید.

از جمله کاربردهای دستگاه لیزر غیرفلزات می توان به صنعت تبلیغات، هنر، صنعت چرم، وسایل کودک، صنعت پارچه و پوشاک، ساختمان، دکوراسیون داخلی، بسته بندی و صنعت کاغذ نام برد.

دستگاه لیزر غیرفلزات دستگاهی با عملکرد بالا، دقت فوق العاده، قابلیت اطمینان بالا در کارهای حکاکی و برش لیزری می باشد. این دستگاه ها از نظر اقتصادی مقرون به صرفه  هستند.

دستگاه لیزر غیر فلز توانایی پردازش راحت  با فایل های با فرمت , DXF, AI BMP را از طریق نرم افزار و کامپیوتر داراست.

 

دستگاه لیزر غیرفلزات می تواند دامنه وسیع و گسترده ای از متریال ها را در سایزهای متفاوت، با بالاترین کیفیت، برش و حکاکی لیزری را انجام دهد. از دیگر کاربردهای دستگاه لیزر غیر فلزات برش رول های بزرگ پارچه در ساخت و تهیه لباس و پوشاک و برش چرم در صنعت کفش می باشد.

 

دستگاه لیزر با توجه با تنظیم پارامتر ها در نرم افزار مربوطه می تواند هر متریال غیر فلزی را برش دهد یا حکاکی کند. بهتر است قبل از شروع به کار، تخمینی از سرعت و توان هر متریال را داشته باشید، پیشنهاد ما به شما تنظیم جدول تنظیمات مربوط به هر متریال است تا در کارهای لیزر بعدی در زمان خود به مقدار قابل ملاحظه ای صرفه جویی کنید.

 

ویدیو برش لیزری با دستگاه لیزر غیرفلزات

به این مطلب امتیاز دهید