برش و حکاکی لیزری با دستگاه لیزر 1318


 

در فیلم بالا دستگاه لیزر 1318 مشاهده می کنید، یکی دیگر از مدل های دستگاه لیزر شرکت روتک می باشد که که توانایی برش و حکاکی روی انواع متریال را داراست، در این فیلم نیز این دستگاه لیزر در حال برش و حکاکی طرح های متوالی روی متریال چوب می باشد. سایز این دستگاه لیزر 130 در 180 می باشد. دستگاه 1318 به جهت سایز بزرگ آن و بدنه مستحکی که دارد جز دستگاه های لیزر صنعتی به حساب می آید. این دستگاه قابلیت استفاده در خطوط تولید و تیراز زیاد کار را دارد.

 

یکی از متریال هایی که می توان با دستگاه لیزر برش و یا حکاکی انجام داد، چوب است.  بعد از تهیه طرح لیزر  آن را به دستگاه لیزر 1318ارسال کرده و با تنظیمات پارامترهای مربوط به متریال، کار لیزر را شروع کنید. همان طور که در فیلم مشاهده می کنید، طرح لیزر درخت نخل روی متریال که در اینجا چوب است به تمیزی حکاکی می شود.

در حکاکی روی چوب، تغییر رنگ قابل مشاهده است هم چنین می توانید برای حکاکی های زیباتر، از تصایر سیاه و سفید جهت حکاکی استفاده کنید.  درسرعت های بالا حکاکی روی چوب، نیاز به توان بالای دستگاه لیزر وجود دارد.

 

دستگاه لیزر توانایی برش روی انواع چوب را داراست:

چوب در مدل ها و رنگ های مختلف موجود است که دستگاه لیزر توانایی برش انواع آن ها را دارد.  برای برش یا حکاکی هر نوع چوب تنظیمات با توجه به نوع متریال و ضخامت آن ها متفاوت است از انواع چوب ها می توان به چوب MDF، HDF، چوب طبیعی، چوب تنه درخت، چوب پنبه و غیره اشاره کرد.

برش چوب با دستگاه لیزر در صنایع مختلف کاربردهای فراوانی دارد. از جمله کاربردهای  آن می توان به صنعت طراحی، هنر و صنایع دستی، اسباب بازی کودکان، مبلمان و دکوراسیون داخلی، هدایا، دکوراسیون درخت کریسمس، صنعت معماری، حکاکی حروف برجسته روی چوب اشاره کرد.

 

 

ویدیو برش و حکاکی لیزری با دستگاه لیزر 1318

جمعا 1 رای و میانگین رضایت مشتریان 5