آیا می دانید ارتباط دستگاه لیزر با شلوارهای جین چیست؟

امروز تصمیم گرفتم تا برای شما درباره شلوارهای جین صحبت کنم. شاید پیش خودتون فکر کنید که جین چه ارتباطی با دستگاه های برش لیزری داره؟ عجله نکنید و ادامه مقاله رو حتما بخوانید.

اما این که چرا تصمیم گرفتم این مقاله رو بنویسیم به دو دلیله. اول این که شلوارهای جین طرح سایه روشن، امروزه خیلی طرفدار داره و به همین دلیل تولید اونا بسیار به صرفه است. دوم به خاطر اینه که تمام همکاران و پرسنل شرکت روتک  از دوست داران محیط زیست هستند و به همین دلیل دوست داریم تا توصیه های محیط پسندانه به دارندگان دستگاه های لیزر بدیم.

آیا می دانید ارتباط دستگاه لیزر با شلوارهای جین چیست؟

اما ممکنه بپرسید محیط زیست چه ارتباطی با شلوار جین و دستگاه برش لیزری داره. آیا می دونید که همین شلوارها رو که قبلا با اصطلاح “سنگ شور”، تو مغازه ها بود، با کمک ماده ای به اسم پرمنگنات پتاسیم تولید می کردند و همین ماده برای چرخه محیط زیست بسیار مضره؟

به همین خاطر خیلی ها به فکر افتادند تا این ماده رو از چرخه تولید شلوارهای جین خارج کنند و یک جایگزین مناسب براش پیدا کنند و در همین رقابت، دستگاه لیزر به عنوان بهترین جایگزین پرمنگنات پتاسیم انتخاب شد. اجازه بدید اول برای شما کاربرد دستگاه لیزر در صنعت پوشاک رو کمی توضیح بدم و بعد بریم سراغ شلوارهای جین.

آیا می دانید ارتباط دستگاه لیزر با شلوارهای جین چیست؟

دستگاه لیزر در صنعت مد و لباس بسیار کاربرد داره چون گستره متریال های غیر فلزی که این دستگاه می تونه برش بده خیلی زیاده. وقتی از دستگاه لیزر برای حکاکی روی شلوارهای جین استفاده می کنید، می توانید به راحتی عمق حکاکی رو روی هر قسمت تغییر بدید و طراحی خاصی برای شلوارهای جین خودتون ابداع کنید.

اما آیا حکاکی روی جین برای کسی که دستگاه لیزر داره سودآور هست یا نه؟  قیمت دستگاه لیزر اولین مسئله ای هست که برای مصرف کنندگان اون مطرح میشه. یکی از اهداف ما تو شرکت روتک اینه که موفقیت خریداران دستگاه هامون رو تو کسب و کار خودشون ببینیم و این حس به ما انرژی زیادی میده.

در مورد کار روی تولید شلوارهای جین باید به شما بگیم که با توجه به زیاد شدن مصرف کنندگان این نوع لباس ها، می تونید با ابداع و خلاقیت های خودتون بازار خوبی رو ایجاد کنید و به راحتی با رقبای داخلی و مخصوصا خارجی برای فروش و یا ارائه خدمات خودتون رقابت داشته باشید.

آیا می دانید ارتباط دستگاه لیزر با شلوارهای جین چیست؟

استفاده از دستگاه های حکاکی برای تولید کنندگان بسیار به صرفه هست چون در زمان می توانید صرفه جویی کنید و هزینه هاتون برای نیروی کار کمتر میشه. بنابراین برای شروع کار زودتر دست به کار بشید!

آیا می دانید ارتباط دستگاه لیزر با شلوارهای جین چیست؟
به این مطلب امتیاز دهید

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.