چگونه می توان با دستگاه لیزر حکاکی در صنعت پوشاک کسب و کاری راه انداخت؟

در این مقاله همان طور که عنوان مقاله مشخص است قصد داریم در خصوص شروع کسب و کار پوشاک با دستگاه لیزر و حکاکی روی جین مطالبی ارائه دهیم. در ابتدا بهتر است مقدمه ای در این زمینه بخوانید.

دستگاه لیزر در صنایع مختلف جایگاه های خود را پیدا کرده است، صنعت پوشاک یکی دیگر از صنایعی است که امروزه دستگاه لیزر در آن می تواند نقش مهمی داشته باشد. از جمله کارهایی که می توان نام برد، حکاکی روی پارچه و پوشاک جهت ایجاد طرح های مختلف می باشد.

هر کسب و کار و پیشرفت جدیدی، مستلزم شناخت تکنولوژی یا روش های قدیم و پیدا کردن معایب آن ها می باشد. در گذشته بدون وجود دستگاه هم روی پوشاک کار می شده و از ماده شیمیایی به نام پتاسیم پرمنگنات استفاده می شده است. در ادامه این مقاله، تحقیقات جرئی در زمینه شروع کسب و کار پوشاک با دستگاه لیزر را برایتان شرح داده ایم.

شروع کسب و کار پوشاک با دستگاه لیزر

شروع کسب و کار پوشاک با دستگاه لیزر

جدیدا تحقیقاتی در زمینه اینکه چگونه می توانیم روی جین با دستگاه حکاکی لیزر co2 کار کنیم، انجام داده ایم. در گذشته بیشتر کارخانجات سازنده برای ایجاد استایل و طرح های مختلف روی جین از ماده پتاسیم  پرمنگنات استقاده می کردند. جدیدا امروزه مردم بیشتر به جین های دست ساز یا پاره پاره نسبت به مدل های قدیمی علاقه مند هستند علاوه بر این استفاده از مواد شیمیایی پرمنگنات معایبی هم دارد که در ادامه توضیح خواهیم داد.

پتاسیم پرمنگنات اثرات بدی روی سلامتی انسان و محیط زیست دارد در نتیجه استفاده از آن در لباس های جین تاثیرات نامطلوبی روی بدن انسان و محیط دارد، در نتیجه استفاده از آن پیشنهاد نمی شود. بعد از شناخت مضرات این ماده شیمیایی در پوشاک کارخانجات سازنده به فکر جایگزینی برای پتاسیم پرمنگنات افتادند.

جایگزینی که می توان برای  آن نام برد دستگاه لیزر است، دستگاه لیزر با استفاده از تکنولوژی لیزر و بدون استفاده از هرگونه ماده شمیایی یا دقت و کیفیت بالاتری می تواند روی پارچه برش یا حکاکی کند. یکی از کارهایی که  می توان در دستگاه لیزر co2 استفاده کرد، حکاکی روی جین است.

شروع کسب و کار پوشاک با دستگاه لیزر

شروع کسب و کار پوشاک با دستگاه لیزر

چگونه می توان روی جین با دستگاه لیزر کار کرد؟

در ابتدا اجازه دهید اطلاعاتی درباره دستگاه حکاکی لیزر لباس بدانید. دستگاه حکاکی لیزر co2 یک خانواده بزرگ از دستگاه های لیزر می باشند که  می توانند گستره بزرگی از متریال های غیر فلزی را جهت فرایندهای لیزری پوشش دهند. وقتی از دستگاه لیزر برای حکاکی سطح جین استفاده می کنید، کاربر می تواند عمق حکاکی را خودش کنترل کند و  طرح های سفارشی و مورد علاقه خود را ایجاد نماید.

شروع کسب و کار پوشاک با دستگاه لیزر

شروع کسب و کار پوشاک با دستگاه لیزر

آیا حکاکی لیزر روی جین می تواند برای شروع کسب و کار، سود آور باشد؟

 

قیمت دستگاه لیزر برای مشتریان و ما سازندگان که مسئول کسب و کار لیزر برای هر مشتری هستیم در اولویت است. سرمایه گذاری مناسب در دستگاه حکاکی لیزری می تواند در رسیدن به خط تولید درست و کاهش زمان کار تاثیر گذار باشد.

بازار پوشاک و جین پتانسیل قوی در بین مردم و مشتریان دارد. به این معنی که جین همیشه مورد علاقه مردم جهان بوده است. بنابراین بازار داخلی و جهانی برای سازندگان جین برای فروش دستگاه حکاکی لیزری وجود دارد. پس  می توان موفق بودن کسب و کار را تا حدی تخمین زد.

دستگاه لیزر علاوه بر جین قابلیت برش روی انواع دیگر پارچه رادارد با مطالعه اطلاعاتی در خصوص برش پارچه در دستگاه لیزر، اطلاعات خود را تکمیل نمایید..

چگونه می توان با دستگاه لیزر حکاکی در صنعت پوشاک کسب و کاری راه انداخت؟
جمعا 2 رای و میانگین رضایت مشتریان 4

4 پاسخ
 1. مهدی رستگار مقدم
  مهدی رستگار مقدم گفته:

  سلام امکانش هست راهنمایه دقیق و طرز تنظیم دستگاه رو هم بزارید داخل سایت ممنون میشم

  پاسخ
  • مدیریت وب‌سایت روتک
   مدیریت وب‌سایت روتک گفته:

   سلام. ممنون از پیشنهاد شما دوست عزیز. بله حتما به کارشناسان اطلاع داده می شود تا در اولین فرصت ممکن راهنما تهیه شود.

   پاسخ
 2. محمود
  محمود گفته:

  سلام وخداقوت فروش قسطی هم دارید اگه پاسخ مثبته شرایط رو اعلام کنید مرسی

  پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.