حکاکی کیف پول چرمی با دستگاه لیزر

حکاکی کیف پول چرمی با دستگاه لیزر

امروزه مردم به ظاهر کیف پول خود نسبت به گذشته ها بیشتر اهمیت  می دهند به صورتی که از کیف پول خود به جهت فقط نگهداری پول و کارت های بانکی خود راضی نیستند. به گونه ای که ظاهر کیف پول جدیدا  از نظر زیبایی شناختی بسیار مهم شده است و برای بعضی افراد نشان دهنده شخصیت آن ها می باشد. به همین دلیل مردم در انتخاب کیف پول بسیار دقت به خرج می دهند.  در این مقاله قصد داریم در خوص حکاکی کیف پول چرمی با دستگاه لیزر اطلاعاتی بدهیم.

کیف پول چرمی یک نوع کیف کلاسیک است که از سال های پیش و زمان های قدیم مورد علاقه مردم بوده است و حتی تا امروز نیز کیف های چرمی به طور گسترده ای مورد استقبال قرار  گرفته اند که در طرح های مختلف و با تکنیک های مختلفی ایجاد می شوند.

دستگاه حکاکی لیزری co2 توانایی حکاکی تصاویر زیبا و طرح های مختلف و سفارشی را روی سطح چرم داراست.

چگونه از دستگاه لیزر 100 وات جهت حکاکی عکس ها و طرح ها روی کیف چرم استفاده کنیم. در ادامه این مقاله درباره چگونگی حکاکی لیزر روی کیف پول چرمی توضیحاتی آورده ایم.

تهیه کیف پول چرمی با دستگاه لیزر

تهیه کیف پول چرمی با دستگاه لیزر

نکات حکاکی کیف پول چرمی با دستگاه لیزر:

  • انتخاب عکس:

ابتدا یک تکه چرم مناسب، که رنگ و طرح آن برای شما جذاب است را انتخاب کنید. توجه داشته باشید، سایز آن باید با سایز میز دستگاه لیزر شما که قرار است چرم را روی آن حکاکی کنید،  متناسب باشد.

هم چنین سایز  طرح لیزری که انتخاب می کنید تا روی سطح چرم حکاکی کنید باید با سایز کیف شما هم سایز و متناسب باشد تا در نهایت نتیجه درست و دلخواه خود را بگیرید.

  • نرم افزار گرافیکی:

وقتی عکس یا طرح لیزر را انتخاب کردید، طرح را به نرم افزار گرافیکی که از طریق کامپیوتر به دستگاه لیزر co2 متصل است، وارد کنید. شما می توانید طرح مورد نظر خود را با نرم افزار طراحی کنید. این کار به آسانی انجام می شود و یادگیری آن برای کسی که مبتدی هم هست بسیار آسان است.

حکاکی کیف پول چرمی با دستگاه لیزر

حکاکی کیف پول چرمی با دستگاه لیزر

  • کار حکاکی را شروع کنید

در ابتدای شروع کار با دستگاه لیزر، مطمئن شوید که منبع تغذیه و دستگاه حکاکی لیزری هر دو در شرایط نرمال قرار دارند، سپس می توانید حکاکی را شروع کنید.

دکمه شروع دستگاه لیزر را روشن کنید و اجازه دهید دستگاه لیزر بقیه کارها را انجام دهد.

  • حکاکی سریع و تمیز

همان طور که یک مکنده برای خروج گرد و غبار در خارج از دستگاه لیزر وجود دارد. تمام فرایند حکاکی تمیز و مرتب انجام می شود. وجود مکنده دستگاه لیزر برای دست یافتن به حکاکی تمیز بدون گرد و خاک بسیار مهم است، انجام این کار زمان زیادی از شما نمی گیرد و در نهایت به نتیجه کار تمیز و مرتبی خواهید رسید.

حکاکی روی کیف پول چرمی یکی از کاربردهای دیگر دستگاه لیزر است. اگر بخواهید کسب و کاری با دستگاه لیزر ایجاد کنید، علاوه بر چرم متریال های متنوعی وجود دارند که می توانند در دستگاه لیزر حکاکی شوند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به قسمت مقالات سایت مراجعه نمایید.

چگونگی حکاکی لیزر روی کیف پول چرمی
جمعا 1 رای و میانگین رضایت مشتریان 5