فاکتورهایی که هنگام خرید دستگاه برش فلزات باید در نظر بگیرید

چندین سؤال وجود دارد که خریداران دستگاه برش لیزر فلزات باید قبل از خرید بدانند.، همان‌طور که می‌دانید این دستگاه تنها جهت برش روی فلزات استفاده می‌شود. این دستگاه ها  به نام دستگاه برش فلزات یا فایبر نام دارند.  اگر اولین بار است که قصد خرید دستگاه برش فلزات دارید یا حتی  از کاربران دستگاه لیزر هستید، سه فاکتور اصلی وجود دارد که هنگام خرید دستگاه به تجارت شما کمک خواهد کرد.

در ادامه مقاله سه فاکتور اصلی هنگام خرید دستگاه برش فلزات را مختصراً توضیح داده ایم :

  1. با چه متریال هایی قرار است کار کنید:

از جمله توانایی های دستگاه برش فلزات روتک در برش ورق فلزات می توان به مواردی چون توانایی منبع لیزر باکارایی بالا، سیستم کنترل پایدار و سرعت برش سریع اشاره کرد. زمانی که قصد برش انواع فلز را دارید می توانید با توجه به پارامترهای موجود، عملیات براش را با استفاده از دستگاه برش فلزات هایبرید روتک انجام دهید.

همچنین اگر متریال مورد نظر فلزهای منعکس کننده مانند نقره، آلومینیوم، مس قرمز رنگ و غیره باشد، ما پیشنهاد می‌کنیم از منبع تولید لیزر که دارای توان مناسب برای فلزهای منعکس کننده هست استفاده کنید.

فاکتورهایی که هنگام خرید دستگاه برش فلزات باید در نظر بگیرید

فاکتورهایی که هنگام خرید دستگاه برش فلزات باید در نظر بگیرید

  1. بیشترین سایز متریال شما چیست؟

میز دستگاه لیزر برش فلزات شما می‌تواند بر اساس اندازه سایز متریال سفارشی شده و به شما در کنترل بهتر برش تمام کار کمک کند. به علاوه بیشترین سایز متریال به محدوده فضای کارگاه شما نیز بستگی دارد.در نتیجه باید سایز متریال و کارگاه را اندازه بگیرید. البته سازهایی مثل 250*130 یا 300*150 سانتی متر از استاندارد های پرمصرف در این دستگاه ها می باشد.

این دستگاه همچنین به جهت ساخت سازه هایی از جنس فلز مانند سواله و غیره کاربرد دارد.

  1. چه دستگاه با چه توانی  برای کسب و کار شما نیاز هست؟

وقتی حداکثر سایز متریال و سایز کارگاه را اندازه گیری کردید، توان دستگاه باید در انتخاب بعدی در نظر گرفته شود. برای انتخاب توان دستگاه، ابتدا باید بیشترین ضخامت و جنس متریالی که قصد دارید با دستگاه برش لیزر فلزات برش دهید را اندازه بگیرید و ظرفیت تولید روزانه کار لیزر خود را تخمین بزنید.

البته، اگر درباره توان دستگاه مطمین نیستید، شما می‌توانید با اعلام نوع متریال و ضخامت برش مورد نیاز خود به متخصصین روتک، مشاوره لازم را جهت خرید دستگاهدریافت نمایید.

به علاوه اگر متریال و ضخامت متریال شما ثابت نیست و متغیر هستند، مهندسین روتک می‌توانند با تست موارد مشابه راه حل و تنظیمات مناسب برای متریال مورد نظر را به شما پیشنهاد دهند.

این سه فاکتور، فاکتورهای اساسی و قابل توجهی هستند که اگر بخواهید یک دستگاه برش فلزات با کیفیت و مقرون به صرفه داشته باشید،باید مورد توجه قرار دهید.

فاکتورهایی که هنگام خرید دستگاه برش فلزات باید در نظر بگیرید
جمعا 2 رای و میانگین رضایت مشتریان 5

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.