ساخت کارت عروسی با استفاده از دستگاه برش لیزری

یکی از بهترین روزای زندگی هر جوانی مطمئنا روز ازدواجش هست و به همین خاطر همه مخصوصا خانم ها دوست دارن که بهترین ها و خاص ترین ها رو تو این روز انتخاب کنند. و کارت عروسی هم نمونه ای از همین مراسم عروسی است که برای دعوت از دوستان و آشنایان ازش استفاده میشه. پس مطمئنا اولین چیزی که هر کس از یه مراسم عروسی میبینه، همین کارت دعوته. آیا به ساخت کارت عروسی با دستگاه لیزر فکر کرده اید؟ با دستگاه برش لیزری می توانید کارت های عروسی بسیار زیبایی، مدرن و خلاقی را تهیه نمایید.

ساخت کارت عروسی با دستگاه برش لیزر

چگونه می توان به ساخت کارت عروسی با دستگاه لیزر اقدام کرد؟

قدیما کارت های عروسی خیلی ساده بود ولی الان خلاقیت و ابتکار خیلی زیاد شده و هر روز شاهد یه طرح جدید هستیم. اما جالبه بدونید که دستگاه های لیزر تو ساخت کارت عروسی نقش خیلی مهمی داره. با خرید دستگاه لیزر co2  به راحتی میتونید انواع مقوا، ام دی اف و پلکسی گلاس رو برش بدید و طرح های مختلف و خاطره انگیزی رو بسازید.

جالبه بدونید که تو گذشته ها این کارت های عروسی رو با قیچی یا قالب های فلزی درست می کردن و به همین خاطر هزینه و زحمت زیادی داشت. همین طور دقت و ظرافت کار هم به نسبت استفاده از دستگاه های لیزر خیلی کمتر بود.

اما در حال حاضر چون دستگاه برش توانایی برش هر نوع کاغذ یا مقوایی رو با سرعت و دقت بالا داره، تولید تعداد زیادی کارت با طراحی خاص هر شخص کار راحتیه و هزینه هم به نسبت کمتره.

به جز کاغذ و مقوا، استفاده از چوب هم تو اشکال مختلف خیلی فراگیر شده چون حکاکی و برش چوب با دستگاه لیزر کار راحتیه و شما می توانید انواع طرح ها رو با این روش ایجاد کنید.

در ادامه چند تا نمونه از طرح های کارت عروسی رو براتون گذاشتیم. شما میتونین یه سری از طرح ها که تو سایت گذاشتیم از قسمت طرح های آماده دستگاه لیزر از سایت روتک رایگان دانلود کنید. چندین طرح لیزر کارت عروسی را می توانید از سایت روتک دانلود نمایید.

ساخت کارت عروسی با دستگاه لیزر

با این روش شما می توانید هر طرح پیچیده ای رو با دقت بالا برش بدید و در نهایت هم ضایعات کارتون خیلی کمه. ضمن این که کارت عروسی شما میتونه متمایز و به سلیقه شخصیه شما باشه.

ساخت کارت عروسی با استفاده از دستگاه برش لیزری
جمعا 2 رای و میانگین رضایت مشتریان 5

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.