ساخت کارت ویزیت با دستگاه حکاکی و برش لیزری

گاهی یکی از رازهای موفقیت شرکت های بزرگ در زمینه تبلیغات اینه که ترس رو کنار میگذارن و با خلاقیت های جدید کارشون رو پیش میبرن. اولین کاری که هر شرکتی بعد از تاسیس شرکتش برای تبلیغات انجام میده، چاپ بیزینس کارت یا اگه به فارسی اصیل خودمون بخوایم بگیم همون کارت ویزیت ( البته باز هم انگلیسی شد ولی احتمالا بهش کارت بازرگانی میگن) هست.

ساخت کارت ویزیت با دستگاه حکاکی و برش لیزری

این موضوع خیلی جالبه که اکثر شرکت ها از کارت ویزیت های مقوایی ساده با ضخامت های معمولی استفاده می کنند و در نهایت شرکت هایی که می خوان سنگ تموم بگذارن از مقواهای با ضخامت بیشتر استفاده می کنند.

امروز داشتم تو گوگل عزیزمون سرچ می کردم و میدیدم که چقدر میشه تو این زمینه خلاقیت به خرج داد و یه کارتی به دست مشتری ها داد که به جای این که از پشت کارت برای نوشتن اطلاعات شخصیشون استفاده کننن و یا اون رو یه طرفی بندازن؛ نگهش دارن و حتی به خاطر زیبا و جذاب بودنش اون رو به دیگران هم نشون بدن.

چون ما در زمینه فروش انواع دستگاه های لیزر فعالیت داریم، طرح هایی که با دستگاه لیزر برش و حکاکی شده بودن جذابیت بیشتری برای من داشت که عکس یه تعدادی از اون ها رو هم در ادامه براتون گذاشتم. کارت ها رو می تونید برای ساخت با انواع چوب، آلومینیوم، پلکسی، مقوا و کاغذهای نازک که مناسب این کار باشن طراحی کنید.

ساخت کارت ویزیت با دستگاه حکاکی و برش لیزری

از مزایای استفاده از دستگاه لیزر تو ساخت انواع کارت های ویزیت می توانم موارد زیر رو براتون نام ببرم:

– به راحتی می توانید انواع طرح های پیچیده رو برش بدید

– با استفاده از دستگاه لیزر و حکاکی می توانید کاری با ظرافت بیشتر تولید کنید.

– در استفاده از دستگاه لیزر می توانین کمترین ضایعات رو دشاته باشید

– لبه های کار با استفاده از دستگاه برش لیزری خیلی صاف تر هستند

ساخت کارت ویزیت با دستگاه حکاکی و برش لیزری ساخت کارت ویزیت با دستگاه حکاکی و برش لیزری

شما می توانید با یه طراحی زیبا و شیک و البته خلاقانه، با استفاده از دستگاه لیزر، یه کارت زیبا رو برش بدید. این قضیه خصوصا برای همکارانی که تو زمینه ارائه خدمات لیزر فعالیت دارند هم میتونه مثبت باشه چون با ارائه یه کارت متفاوت و با کیفیت، میتونین  جذب مشتری بیشتری داشته باشید و به کسب و کارتون رونق بیشتری بدید.

ساخت کارت ویزیت با دستگاه حکاکی و برش لیزری
جمعا 1 رای و میانگین رضایت مشتریان 5

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.