تیوب لیزر رسی 80 وات

تیوب لیزر رسی

تیوب لیزر 80 وات

تیوب لیزر رسی مدل W2

این تیوب لیزر مطابق با استانداردهای جهانی و منحصرا در آسیا طراحی و ساخته می شود، تاریخ اولین طراحی وبسایت آن به نوامبر 2012 برمی گردد، با توجه به مقاومت داخلی و طول تیوب لیزر رسی حداقل ولتاژ راه اندازی 19 کیلو ولتاژ و جریانی در حدود 27میلی آمپر مورد نیاز می باشد. حداکثر جریان ورودی 29 میلی آمپر بوده و در صورت کارکرد با جریانی کمتر از 25 میلی آمپر عمری در حدود 8000 ساعت خواهد داشت.

 

استفاده از جریان بالاتر و فشار آوردن به تیوب دستگاه لیزر باعث رنگ برگشتگی قسمت کاتد خواهد شد که نشان دهنده کاهش شدید عمر تیوب دستگاه لیزر می باشد. دمای کاری این تیوب از 2 تا 40 درجه سانتی گراد و دمای آب در حال گردش می بایست بین 10تا 40 درجه باشد رطوبت محیط نیز برای کارکرد ایده آل باید بین 10تا 60 درصد قرار داشته باشد. برای استفاده جهت مارکینگ یا حکاکی با تعیین جریان تیوب در حدود 4میلی آمپر می توان از فرکانس های بالا جهت افزایش سرعت و دقت استفاده کرد، که کاربرد بسیار موثری خوهد داشت.

 

نکات کلیدی در نگهداری و بهره برداری تیوب لیزر

جداره بیرونی تیوب می بایست هرچند وقت یکبار با دستمال تمیز شود و از تمیز کردن آینه خروجی لیزر با دستمال زبر و مایع تامپون خودداری شود وجود هرگونه تغییر، آلودگی و... تاثیر مستقیم و اساسی در توان خروجی خواهد داشت. نکات زیر را قبل از بهره برداری در نظر داشته باشید:

 

-  زمانی که خروجی تیوب دستگاه لیزر کثیف شده به هیچ وجه از آن استفاده نکنید.

-  سطح آینه خروجی دستگاه لیزر به وسیله باد تمیز شود

-  در صورت نیاز به تمیز کردن بیشتر از الکل خالص و تنها به وسیله اسپری کردن استفاده شود

-  تیوپ دستگاه لیزر را حتما بعد از پاک شدن کامل الکل روشن کنید

-  در صورت عدم جوابگویی روش های فوق از کارشناسان فنی مربوطه در روتک اطلاعات لازم را کسب کنید

 

از مایعاتی چون تامپون و الکل برای تمیز کردن سطح بیرونی قسمت انتهایی تیوب دستگاه لیزر استفاده شود این کار مانع از کثیف شدن سطح آینه می شود توجه داشته باشید فقط از مایعات مذکور استفاده شود و به هیچ عنوان از استون و موارد مشابه استفاده نگردد.

توجه داشته باشید پرتو لیزر نامرئی می باشد حتما هنگام رفع مشکل از عینک استفاده شود. تیوب دستگاه لیزر ترکیبی از قسمتهای شیشه ای و فلزی می باشد لذا در تغییر دادن هرگونه پیچ مربوطه به آینه ها خودداری شود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد قیمت تیوب لیزر با روتک تماس بگیرید.

 

(Diameter(mm (Lenght(mm

Max

Power

Rated

power

Model
80 1200 100w 80w W2
به ما امتیاز دهید: 
امتیاز: 4.3 (10 رای)

سوالات شما

طول عمر تیوب لیزر به چه عواملی بستگی دارد؟

طول عمر تیوب لیزر به عواملی متعددی بستگی دارد که از مهمترین آنها می توان به نوع کارخانه تولید تیوب لیزر و استانداردهای تولید، شرایط تست تیوب لیزر از جمله تنظیم بودن لنز و آینه ابتدا و انتهای تیوب در فرآیند تولید، نحوه ارسال و حمل و نقل تیوب و شرایط نگهداری تیوب در انبار اشاره کرد. که این عوامل موجب طول عمر متفاوت در تیوب های لیزر می شود.