دستگاه لیزر حکاکی

دستگاه فایبر

دستگاه فایبر مارکینگ (دستگاه حک روی فلزات)

این نوع دستگاه های لیزر با بهره گیری از پیشرفته ترین تکنولوژی تولید لیزر فلزات یعنی فایبر تولید می شوند، لیزر فایبر از یک منبع تولید نوری تولید و توسط فیبر نوری منتقل می گردد.

توان مورد بهره برداری در این دستگاه حک روی فلزات تا حدود 20وات می باشد و قابلیت برشکاری با ضخامت بالا را ندارند لذا تنها برای حکاکی مورد استفاده واقع می شوند.از آنجایی که منبع تولید با ابعادی حدود یک کیس کامپیوتر خانگی در کنار ماشین قرار می گیرد از لحاظ وزن کاهش چشم گیری نسبت به مدلهای yag داشته اند از طرفی با توجه به تکنولوژی جدید و توان پایین تری که دارند، در برخی مدل های دستگاه فایبر فاقد سیستم آب خنک می باشند و به صورت هوا خنک کار می کنند. عمر مولد این لیزرها در حدود 100.000 ساعت می باشد که از طرفی کاهش قطر اشعه لیزر بر کیفیت کار این نوع از لیزرها خصوصا در کار حکاکی تاثیر بسزایی داشته است.

 

         

 

 

 

 

 

به ما امتیاز دهید: 
امتیاز: 4.7 (6 رای)

سوالات شما

ایا سنگ عقیق راهم میتوان با دستگاه لیزر فایبر حکاکی کرد

بله می شود ولی عمق نفوذ روی هر سنگ متفاوت است.

سلام وعرض خسته نباشید خدمت شما..ببخشید قیمت این دستگاه مارکینگ فایبر چنده آیا میشه اقساطی هم ازتون بخرم؟ یه دستگاه لیزر کوچیک میخوام که قیمتش زیاد سنگین نباشه آیا همچین دستگاهی هست؟ ۰۹۱۶۷۲۷۴۰۰۷

لطفا جهت دریافت قیمت محصولات با واحد فروش شرکت تماس حاصل فرمایید. تلفن : 44208989-021

سلام 1- قیمت ؟ 2-قابلیت ارتباط RS232 دارد؟

سلام . 1-لطفا جهت دریافت قیمت محصولات با واحد فروش شرکت تماس حاصل فرمایید. تلفن : 44208989-021 . 2- خیر تنها USB و Lan را داراست .

سلام. شما دستگاه فایبر دست دوم هم دارید؟

سلام . خیر دستگاه فایبر دست دوم موجود نداریم.