دستگاه برش لیزری اکریلیک

اکلریک جنسی یا متریالی مستحکم  و کاربردی است که می تواند برای نمایش هر چیزی به کار گرفته شود. از اکلریک می توان در برش هدایای تبلیغاتی و تندیس ها استفاده کرد. حتی می توانید با سلیقه و خلاقیت خودتان طرح های خاصی را طراحی نمایید و با استفاده از دستگاه لیزر برش یا حکاکی را ایجاد کنید. دستگاه برش لیزر اکلریک یکی از کاربردی ترین دستگاه ها برای کار با اکلریک است و در کنار مزایای دستگاه های مرسوم، مزایای عمده دیگری نیز دارد.

دستگاه برش لیزری اکریلیک

معایب دستگاه های مرسوم برش آکریلیک یا پلکسی

ابتدا به بیان معایب کار با دستگاه های مرسوم و قدیمی در برش اکلریک می پردازیم. استفاده از تیغه پلاستیکی حرکات برشی را به یک خط مستقیم محدود کرده و استفاده از تیغه برش و مته می تواند در برش های پیچیده منجر به شکستن اکلریک شود. همچنین استفاده از این دستگاه ها باعث ایجاد لبه های زبر و نامنظم بر روی اکلریک شده و باید برای حل این مشکل از پولیش استفاده کنید که علاوه بر افزایش خطر آسیب به اکلریک، فرآیندی زمان‌بر است.

دستگاه لیزر اکریلیک

مزایای دستگاه برش لیزری اکلریک

دستگاه برش لیزر اکلریک خدماتی را ارائه می دهد که باعث می شود برتری هایی نسبت به سایر دستگاه ها داشته باشد. این دستگاه، برش اکلریک را راحت تر و فرآیند کاری شما را ساده تر می کند. هم چنین امکان تغییر سریع طرح ها و ساخت طرح های مشابه را بارها و بارها با همان کیفیت اولیه امکان پذیر می کند. عملکرد دستگاه مانند پرینتر بوده و به همین جهت استفاده از آن راحت است. همچنین خطای کمتری وجود داشته و مبنی بر کامپیوتر و محورهای X و Y کار می کند.

فرآیند بسیاری از پروژه های اکلریک از آغاز تا پایان، تنها با یک دستگاه لیزر تکمیل شده و تمام برش ها و حکاکی ها در یک فرآیند تمام اتوماتیک انجام می شود. از همه مهم تر این دستگاه امکان برش طرح های بسیار پیچیده را بدون ریسک شکستن اکلریک امکان پذیر می کند. پس از برش هم نیازی به استفاده از پولیش نیست و لبه ها به طور خودکار درهنگام برش، صیقل داده می شوند.

دستگاه برش و حکاکی لیزری اکریلیک

بهترین دستگاه برش لیزری اکلریک کدام است؟

قطعا دستگاه لیزر 1390 یکی از بهترین دستگاه ها برای برش اکلریک است. اکنون این سوال مطرح می شود که مزایای این دستگاه در مقایسه با سایر دستگاه ها چیست؟

  • ورق های بزرگ اکلریک سنگین و بلند است و به همین خاطر امکان کار با دستگاه های سنتی وجود ندارد. اما با این دستگاه امکان برش صفحه های بزرگ در هر سایز دلخواهی به سادگی امکان پذیر است. چرا که طول انتهای دستگاه باز بوده و ادامه ورق به بیرون هدایت می شود.
  • پس از برش با دستگاه برش لیزری اکلریک، لبه های صاف و مسطح در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
  • برخلاف سایر دستگاه ها، هیچ ضایعاتی ناشی از خطای انسانی وجود ندارد.

شما می توانید برای خرید دستگاه های لیزر و برش و حکاکی با متخصصین ما در شرکت روتک تماس حاصل فرمایید.

دستگاه برش لیزری اکریلیک
جمعا 9 رای و میانگین رضایت مشتریان 4.6

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.