هدیه سال نو با دستگاه لیزر

اگر شما هم یک دستگاه لیزر دارید و می خواهید برای ایام خاصی در سال نو، هدایای تبلیغاتی طراحی و تولید کنید و یا حتی به دنبال یک طرح مبتکرانه برای تولید می گردید؛ در این مقاله می توانید یک سری نمونه های خلاقانه پیدا کنید.

حکاکی روی ظروف آشپزخانه

همان طور که می دانید خانم های ایرانی علاقه زیادی به ظرف های آشپزخانه دارند. احتمالا دیدن یک ظرف شیشه ای که با یک طرح بسیار زیبا با استفاده از دستگاه برش لیزری، حکاکی شده باشد برای آن ها بسیار هیجان انگیز خواهد بود.

 هدیه سال نو با دستگاه لیزر

حکاکی روی پادری

شاید اولین چیزی که مهمان شما جلوی درب خانه ببیند همین پادری باشد. یک پادری شیک می تواند در واقع یک خوش آمدگوی مناسب به دوستان شما باشد. اگر می خواهید کسب و کار کوچکی راه بیندازید، شاید حکاکی و تولید پادری های خاص با استفاده از دستگاه لیزر، گزینه مناسبی برای شما باشد.

تابلوهای چند بعدی

همان طور که در مقاله های قبلی راجع به نقش دستگاه لیزر در دکوراسیون داخلی صحبت کردیم، تابلوها نقش مهمی در دکور منزل دارد و چه بسا که طراحی این تابلو ها شخصی باشد. نکته جالب توجه این است که شما می توانید به صورت خلاقانه و با استفاده از دستگاه برش لیزری، تابلوهای سه بعدی بسیار زیبا نیز ایجاد کنید. مطمئنا این تابلو بر روی دیوار خانه شما بسیار جلب توجه خواهد کرد.

 هدیه سال نو با دستگاه لیزر

حکاکی نقاشی کودکان بر روی چوب

اگر شما هم یک دستگاه لیزر دارید و می خواهید برای ایام خاصی در سال نو، هدایای تبلیغاتی طراحی و تولید کنید و یا حتی به دنبال یک طرح مبتکرانه برای تولید می گردید؛ در این مقاله می توانید یک سری نمونه های خلاقانه پیدا کنید.

 هدیه سال نو با دستگاه لیزر

یکی دیگر از کارهای خلاقانه که مخصوصا خدمات دهندگان دستگاه لیزر می توانند آن را انجام دهند، حکاکی نقاشی های کودکان بر روی چوب است. خیلی از پدر و مادر ها می توانند اولین نقاشی کودک خود را با حکاکی روی یک تکه چوب، ماندگار کنند.

زیر لیوانی های نمدی یا چوبی

ما در قسمت های پیشین به شما ساخت زیر لیوانی های چوبی و نمدی با استفاده از دستگاه لیزر را آموزش دادیم. می توانید با مراجعه به مقاله های قبلی از این نمونه طرح های لیزر استفاده کنید و حتی خودتان ابتکار به خرج دهید و انواع آن را خود طراحی کنید. طرح هایی مثل کالاسکه ، ماشین های کلاسیک قدیمی و … می توانند ایده های زیبایی برای ساخت زیر لیوانی ها و جای آنها باشد.

ساخت وسایل آشپزخانه

شما با دستگاه لیزر می توانید نسبت به ساخت وسایل آشپزخانه با جنس و طرح یکسان اقدام کنید مثل جای ادویه جای کاردهای آشپزخانه، آویز یا لوستر سقف ، جای دستمال کاغذی و سطل ذباله ، جاقاشقی و موارد مشابه اقدام کرد چرا که هیچ سازنده ای همه وسایل را کاور یک رنگ یکسان نمی سازد و دستگاه لیزر این قابلیت را در اختیار شما قرار می دهد که بتوانید وسایلی با طرح دلخواه و مناسب طرح آشپزخانه خود انتخاب کرده و بسازید.

برش و حکاکی شانه های چوبی

همان طور که می دانید شانه های چوبی برای شانه زدن موها بسیار توصیه می شود. شما هم می توانید شانه های چوبی با انواع مدل های خاص را تولید و در بازار عرضه کنید. مطمئنا با حکاکی زیبا روی آن ها، می توانید توجه افراد زیادی را برای خرید در سال جدید جلب کنید. دستگاه لیزر قابلیت برش و حکاکی روی اقسام چوب ها مثل گردو ، راش ، چنار و … را دارد و از این رو درصنایع مشابه مثل ساخت ساز های چوبی نیز کاربرد دارد.

 هدیه سال نو با دستگاه لیزر

قاب تلفن همراه

امروزه تلفن های همراه یکی از وسایل ضروری هر فرد محسوب می شوند و به همین خاطر همه ما به دلیل زیبایی و نقش محافظ قاب گوشی ها، به سمت موبایل فروشی ها خواهیم رفت. پس یک نمونه زیبا و خاص طراحی و برش برای ساخت قاب گوشی، حتما جذاب خواهد بود. این گزینه علاوه بر قابلیت درآمد زایی با دستگاه لیزر امکان حکاکی یا تغییرات روی هر نوع کاور موجود را دارد شما میتونید اسم عکس یا هر چیزی روی بدنه گوشی یا کاور آن اعمال کنید.

 هدیه سال نو با دستگاه لیزر

همه این ها فقط ایده های کوچکی از طرح های دستگاه لیزر بود. شما می توانید با کمی فکر و خلاقیت انواع طرح ها را ایجاد کنید و ما خوشحال می شویم که در قسمت نظرات، ایده های خود را با ما به اشتراک بگذارید و یا طرح های خود را برای ما ارسال نمایید.

هدیه سال نو با دستگاه لیزر
به این مطلب امتیاز دهید

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.