چیلر CW5000

چیلر CW5000

چیلر دستگاه لیزر

مدل CW5000

سیستم خنک کننده تیوب لیزر می باشد که با گردش جریان آب و خنک کردن آن توسط تراکم گاز داخل کمپرسورگرمای حاصل از فوتون های تیوب لیزر را خارج می سازد. عدم کارکرد صحیح این قسمت کارکرد ماشین را به سرعت مختل  و تیوب شیشه ای را دچار مشکل   می کند، لذا انتخاب چیلر با توان خنک کنندگی مناسب از اهمیت زیادی برخوردار است.

چیلرسیستم خنک کننده تیوب لیزر می باشد که با گردش جریان آب و خنک کردن آن توسط تراکم گاز داخل کمپرسورگرمای حاصل از فوتون های تیوب لیزر که می تواند موجب شکسته شدن شیشه تیوب شود را خارج می سازد. عدم کارکرد صحیح این قسمت کارکرد ماشین را به سرعت مختل  و تیوب شیشه ای را دچار مشکل  می کند، لذا انتخاب چیلر با توان خنک کنندگی مناسب از اهمیت زیادی برخوردار است . از طرفی کیفیت پایین چیلر ها و مدل های تقلبی به راحتی و مشابه مدل اصلی در بازر موجود هستند لذا باید به نکاتی از جمله هولوگرام شرکت S&A و سریال مندرج در پشت دستگاه توجه نمود.
چیلر به شکل نرمال نیازی به سرویس ندارد چرا که کمپرسور داخل محفظه بوده و هیچ گونه گرد و خاکی به آن وارد نمی شود ولی برای کاهش تلفات وهمچنین مصرف برق بهتر است با توجه به میزان گرد و غبار محل کار دستگاه داخل چیلر را به وسیله ی باد تمیز کنید . برای عدم بروز مشکل حتما از وجود و سالم بودن سیستم فشار آب اطمینان حاصل نمایید.
کارکرد چیلر مانند آب سرد کن ولی به شکل صنعتی و قوی تر می باشد بدین صورت که کمپرس کردن گاز موجب کاهش دما شده و چرخش آن  داخل لوله های عبور کرده از منبع آب موجب کاهش دمای آب می شود این نکته بسیار مهم است که در صورت استفاده از آب کثیف  و دارای ذرات معلق موجب سوراخ شدن این لوله ها و از کار افتادن پمپ نیز می شود.

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چیلر دستگاه لیزر CW5000
5 (100%) 1 رای