پایه آینه دستگاه لیزر

پایه آینه دستگاه لیزر

 

پایه آینه دستگاه لیزر

اگر نگاهی به پروسه نحوه کار دستگاه لیزر بیندازیم میبینیم که شامل مراحلی از جمله تولید اشعه، انتقال آن و برخورد به لنز و متمرکر شدن می شود. پایه اینه نقش اساسی را در مرحله انتقال ایفا می کند.

وظیفه پایه آینه چیست؟؟

اشعه توسط تیوب لیزر و با ولتاژی که پاور های-ولتاژ بر آن اعمال می کند تولید می شود و بعد از تولید توسط اینه هایی از جنس سیلیکون یا فلز انتقال صورت می پذیرد. آینه ها برای انجام عمل انتقال اشعه باید بروی پایه هایی نصب شوند که قابلیت جابه جایی به جهت تنظیم جهت اشعه را داشته باشند.

در هنگام خرید پایه اینه لیزر به نکات زیر توجه کنید:

پایه آینه دستگاه لیزر روتک دارای سه پیج برنجی به جهت تنظیم برخورد اشعه در نقاط دور و نزدیک بروی هم می باشد که این مورد در برخی از پایه ها به دو پیچ ختم می شود .

نکته اساسی در طراحی پایه آینه های استفاده شده بروی دستگاه های روتک قابیت حرکت در جهت های مختلف می باشد که این قابلیت سبب میشود تنظیمات به صورت دقیق و به راحتی صورت پذیرد و بعد از تنظیم با فیکس و سفت کردن پیچ ها تنظیم آینه ها به راحتی بر هم نخواهد خورد و مشکلی از این بابت وجود نخواهد داشت.

چرا پایه آینه شرکت روتک؟

کیفیت بالا و قیمت مناسب سبب تمایز این نوع پایه با نمونه های مشابه شده است. استفاده از این پایه سبب میشود که شما زمان کمتری را صرف تنظیمات آینه کنید و تنظیمات شما به راحتی بر هم نخورد.

 

 

کیفیت بالا و قیمت مناسب سبب تمایز این نوع پایه با نمونه های مشابه شده است. جهت خرید پایه آینه دستگاه لیزر با واحد فروش شرکت روتک تماس بگیرید. همچنین اگر به دنبال خرید آینه لیزر هستید، از صفحه این محصول در سایت روتک بازدید فرمایید.

📞44208989📞

 

 

پایه آینه دستگاه لیزر

4.7 (93.33%) 3 رای0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.