نرم افزارهای دستگاه فایبر مارکینگ

نرم افزار EZ Cad

نرم افزار مین بردهای RD

نرم افزار دستگاه لیزر RDwork – ورژن ۱۶٫۰۱٫۸

نرم افزار RDworks، نرم افزار مشترک بین مدل های ۳۲۰، ۶۴۴۲، ۶۳۳۲، ۶۳۴۲، می باشد. این نرم افزار دستگاه لیزر هر چند مدت آپدیت می شود و نیاز هم به قفل سخت افزاری ندارد. اگر دستگاه لیزر به آن متصل نباشد هم می تواند درایور usb آن را نصب نماید ولی بهتر است هنگام نصب دستگاه روشن و به کامپیوتر متصل باشد.

نرم افزار دستگاه لیزر مین برد آردی

نرم افزار مشترک بین مدل های ۳۲۰، ۶۴۴۲، ۶۳۳۲، ۶۳۴۲، نرم افزار RDworks می باشد، این نرم افزار هر چند مدت آپدیت می شود و نیاز هم به قفل سخت افزاری ندارد اگر دستگاه به آن متصل نباشد هم می تواند درایور usb آن را نصب نماید ولی بهتر است هنگام نصب دستگاه روشن و به کامپیوتر متصل باشد.

نرم افزار مین برد RDC6332

نرم افزارهای RDcam و RDworks هر دو قابل استفاده در مدل های سری RD6 هستند. این نرم افزارهای دستگاه لیزر از لحاظ محیط کاربری، Compile کردن اطلاعات و سرعت تقریبا مشابه هستند. آپدیت هر دو نرم افزار دستگاه لیزر در مدت زمانی حدود ۱ ماه ارائه می شود.

کاتالوگ و نقشه نصب مین برد لیزر RDC6442

این مدل که به پایدار بودن معروف است مصارف متعددی در مدل های مختلف دارد؛ لذا جهت همسان سازی و نصب روی دستگاه های لیزر متفاوت نیاز به اطلاعات در خصوص هر ترمینال می باشد. در فایل ضمیمه علاوه بر نقشه نصب ۶۴۴۲ خصوصیات و اطلاعات آن را نیز درج شده است.

کاتالوگ و نقشه نصب مین برد لیزر RDC6332

مین برد دستگاه لیزر ۶۳۳۲ دارای سیستم کنترل ۴ محور و خروجی آنالوگ و DWM می باشد. جهت بهره برداری از ورودی و خروجی های مین برد دستگاه لیزر، چینش سیستم ها، نقشه اتصالات مشخصات فنی مین برد و قابلیت های آن فایل راهنما در پیوست قرار داده شده است.

کاتالوگ و نقشه نصب مین برد لیزر RDC6442

این مدل که به پایدار بودن معروف است مصارف متعددی در مدل های مختلف دارد؛ لذا جهت همسان سازی و نصب روی دستگاه های لیزر متفاوت نیاز به اطلاعات در خصوص هر ترمینال می باشد. در فایل ضمیمه علاوه بر نقشه نصب ۶۴۴۲ خصوصیات و اطلاعات آن را نیز درج شده است.

کاتالوگ و نقشه نصب مین برد لیزر RDC6332

مین برد دستگاه لیزر ۶۳۳۲ دارای سیستم کنترل ۴ محور و خروجی آنالوگ و DWM می باشد. جهت بهره برداری از ورودی و خروجی های مین برد دستگاه لیزر، چینش سیستم ها، نقشه اتصالات مشخصات فنی مین برد و قابلیت های آن فایل راهنما در پیوست قرار داده شده است.

درایور مین برد RD دستگاه لیزر

درایور مین برد RD دستگاه لیزر  برای مواقعی استفاده می شود که مین برد دستگاه لیزر از طریق USB هنگام نصب شناسایی نشود. در این صورت می توانید به طور جداگانه اقدام به شناسایی فایل از طریق سیستم نمایید. فایل درایور از طریق Device Manager  قابل Update کردن می باشد.

درایور مین برد ویندوز XP-7-10 دستگاه لیزر

درایور مین برد ویندوز ۸ دستگاه لیزر

نرم افزار RDCAM مین برد RD320 دستگاه لیزر

نرم افزار دستگاه لیزر RDworks – ورژن ۶٫۰٫۴۵

نرم افزار دستگاه لیزر RDworks  ورژن ۶٫۰٫۴۵ مخصوص مین برد RD6332 می باشد.

نرم افزار دستگاه لیزر RDworks – ورژن ۸٫۰۱٫۱۸

نرم افزار دستگاه لیزر RDworks  ورژن ۸٫۰۱٫۱۸ مخصوص مین برد RD6442 می باشد.

نرم افزار دستگاه لیزر RDworks – ورژن ۸٫۰۱٫۲۴

نرم افزار دستگاه لیزر RDworks  ورژن ۸٫۰۱٫۲۴ مخصوص مین برد RD6442 می باشد.

نرم افزار دستگاه لیزر RDworks – ورژن ۸٫۰۱٫۲۲

نرم افزار دستگاه لیزر RDworks  ورژن ۸٫۰۱٫۲۲ مخصوص مین برد RD6442 می باشد.

نرم افزار MetalCut ورژن ۱٫۰۰٫۱۷

نرم افزار مین بردهای لترو (Leetro)

نرم افزار دستگاه لیزر مین برد لترو (Leetro) 6565 ورژن ۵٫۳

نرم افزار دستگاه لیزر مین برد لترو (Leetro) 6565 ، نرم افزار کلی مین برهای ۶۵۱۵، ۶۵۲۵، ۶۵۳۵، ۶۵۸۵ لیزر کات ۵٫۳ می باشد. البته برای مدل های بالاتر ورژن ۶ نیز ارائه شده است. توجه داشته باشید هنگام نصب هم دستگاه لیزر روشن و هم کابل آن به همراه قفل سخت افزاری به کامپیوتر متصل باشد.

نرم افزار دستگاه لیزر لترو (Leetro) 6585 ورژن ۶٫۱

نرم افزار دستگاه لیزر لترو (Leetro) 6585 نرم افزار لیزر کات می باشد(Laser Cut6.1) ورژن این نرم افزار ۶٫۱ می باشد که بعد از ورژن ۵٫۳ تنها آپدیت ارائه شده برای کاربران لیترو بوده است این نرم افزار رابط گرافیکی بهتری نسبت به نسخه ها قبلی دارد از طرفی حذف قفل سخت افزاری کم بسزایی در راحتی اتصال به سیستم و نصب داشته است. یکی از ویژگی ها ی بارز این نرم افزار اضافه شدن ابزار های کمکی برای برش فلزات و قابلیت ارتباط از طریق کابل شبکه می باشد.

نقشه نصب مین برد لیزر لترو (Leetro) 6525

نقشه نصب مین برد دستگاه لیزر لترو (Leetro) 6525 در این فایل وجود دارد و مشخصات و نقشه ترمینال مین برد لیترو ۶۵۲۵ در آن قرار داده شده است.

نقشه نصب مین برد لیزر لترو (Leetro) 6565

نقشه نصب مین برد دستگاه لیزر لترو (Leetro) 6565 در این فایل قرار گرفته است و شما می توانید مشخصات و نقشه ترمینال مین برد لیترو ۶۵۶۵ را در آن پیدا کنید و از آن استفاده نمایید

نقشه نصب مین برد لیزر لترو (Leetro) 6585

نقشه نصب مین برد دستگاه لیزر لترو (Leetro) 6585 در این فایل قرار گرفته و شما می توانید مشخصات و نقشه ترمینال مین برد لیترو ۶۵۸۵ را دانلود کنید.

کاتالوگ و نقشه نصب مین برد لیزر لترو (Leetro) 6515

کاتالوگ و نقشه نصب مین برد لیزر لترو (Leetro) 6515 در این فایل موجود است و مشخصات و نقشه ترمینال مین برد لیترو ۶۵۱۵ در آن قرار داده شده است.

کاتالوگ و نقشه نصب مین برد لیزر RDC320A

کاتالوگ و نقشه نصب مین برد لیزر RDC320A در این فایل برای دانلود قرار گرفته است. هر مین برد دستگاه لیزر نیاز به نقشه نصب جهت سیم کشی و اتصال به نقاط مختلف دستگاه می باشد در برخی موارد استفاده کردن از قابلیت های جانبی مین برد از طریق بررسی سیم کشی مسیر می باشد. در فایل ضمیمه محل اتصالات ورودی، خروجی های سیستم کنترل مشخص شده است.

نرم افزار Laser cut ورژن ۵٫۳

نرم افزار مین برد لیدشاین

نرم افزار دستگاه لیزر مین برد لیدشاین

مین برد لیدشاین دستگاه لیزر یکی از پایدارترین کنترلرها می باشد و صفحه کاربری و پانل آن با الهام گرفتن از لیترو ساخته و تعبیه شده است. از نظر ظاهری بدنه مین برد به مدل ۶۵۳۵  لیترو شبیه می باشد اما صفحه کلید بهتری در این مدل ارائه شده است. فایل ضمیمه نرم افزار دستگاه لیزر مین برد لیدشاین می باشد.

نرم افزار مین برد سودا

نرم افزار دستگاه لیزر مین برد سودا

نرم افزار  دستگاه لیزر مین برد سودا را می توانید در فایل ضمیمه دانلود کنید. مین برد SUDA دارای ورودی و خروجی های زیادی می باشند از این رو هنگام نصب دقت بیشتری مورد نیاز است. طراحی این مین برد دستگاه لیزر به صورتی است که در صورت بروز نوسان برق برنامه پردازنده پاک می شود و از این رو خیلی قابل اطمینان نیست.

فایل تنظیمات دستگاه لیزر ۱۳۹۰ و ۱۳۱۸

نرم افزار دستگاه لیزر مین برد موشی

سیستم کنترل موشی فاقد پنل و صفحه نمایش می باشد. علاوه بر این درایو موتورها نیز روی همین کنترلر قرار داد که صرفا به جهت اقتصادی شدن دستگاه های لیزر سایز کوچک مورد بهره برداری قرار می گیرد. نرم افزار این دستگاه لیزر از فایل خروجی کرل پشتیبانی می کند و همین طور دارای قفل USB نیز می باشد. فایل نرم افزار  دستگاه لیزر مین برد موشی ضمیمه می باشد.

نرم افزارهای کاربردی دستگاه لیزر

نرم افزار باز کردن فایل لیزر – Win RAR

از آنجایی که اکثر فایل های پیوست در سایت روتک به صورت Zip می باشد. نرم افزار Win RAR جهت باز کردن این فایل ها در سایت قرار داده شده است.

نرم افزار اتصال به دستگاه لیزر – Team Viewer QS

یکی از مشکلاتی که کاربران دستگاه لیزر دارند چه در شهر های نزدیک و چه در فواصل دور حضور کارشناسان سرویس برای تنظیم دستگاه لیزر است با وجود تکنولوژی ارتباطی تیم ویور (Team Viewer) امکان ارتباط با هر دستگاهی از هر نقطه دنیا که به اینترنت متصل باشد ایجاد می شود و سرعت خدمات دهی را با نسبت بسیار زیادی بالا برده است تیم فنی و مهندسی روتک با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی های ارتباطی در سراسر ایران و حتی کشورهای همسایه که از دستگاه های روتک بهره می برند خدمات فنی و سرویس را ارائه می کند.

این نرم فزار که بسیاری از افراد با نسخه های معمول آن آَشنا هستند مزیت نسبی بالاتری نسبت به ورژن های موجود در سایت های مختلف دارد ؛ نرم افزار Team Viewer QS که تنها برای متصل شدن به آن سیستم طراحی شده مزایای زیادی از جمله کاهش حجم تا حد بسیاری را فراهم کرده از طرفی نیازی به نصب کرک یا خطر اکسپایر (Expire) شدن وجود ندارد همچنین نصب خاصی هم برای این برنامه و بهره برداری اقتصادی و غیر اقتصادی نیز وجود ندارد لذا با ذهن راحت و بدون نگرانی می توانید نسبت به اجرای آن اقدام نمایید.

نرم افزار Remote Utilities Viewer Host ورژن ۶٫۳٫۰٫۲

نرم افزار Ammyy Admin

نرم افزار AnyDesk ورژن ۳٫۴٫۰٫۰

نرم افزارهای حکاکی دستگاه لیزر

نرم افزار حکاکی Touch laser photo

نرم افزار تاچ لیزر فوتو (Touch Laser Photo) نرم افزار واسط برای دستیابی به پارامترهای مناسب برای حکاکی با کیفیت می باشد. از آن جایی که پارامترهای حکاکی به صورت تجربی بدست می آیند و با تغییر کار نیاز به تجربه مجدد می باشد از این رو این نرم افزار می تواند کمک بسزایی در ارائه خدمات کرده و مانع از تلفات متریال شود.

نرم افزار حکاکی Photo grav

نرم افزار فوتوگریو(Photo Grave) یکی از نرم افزار های حکاکی می باشد که به منظور کمک کردن در تنظیم توان و سرعت مورد نیاز برای هر متریال کاربر را هدایت می کند. در این نرم افزار عکس به نقاط تیره و روشن تبدیل شده و توسط مجوعه ای از نقاط برای حکاکی با توان های مختلف برای دستگاه لیزر ارسال می شود.

نرم افزار دستگاه لیزر
۵ (۱۰۰%) ۴ رای