مین برد rdc6332

مین برد rdc6332

مین برد دستگاه لیزر

مدل RDC6332
مین برد دستگاه لیزر که از جمله قطعات یدکی دستگاه لیزر می باشد وظیفه کنترل کردن دستگاه را برعهده دارد مین برد  ۶۳۳۲  شرکت RD که یکی از جدید ترین مدل های عرضه شده در بازار می باشد قابلیت ذخیره ۲۵۶ مگابایت فایل، ارتباط USB، شبکه و فلش و کنترل چهار محور را دارد، نرم افزار ارتباطی این کنترلر مشابه سایر مدل های RD سری ۶ از نرم افزارهای RDworks و RDcam پشتیبانی می شود.

ورودی و خروجی های دیجیتال و آنالوگ این مین برد دستگاه لیزر نسبت به مدل های سابق هم از نظر سرعت و هم از نظر تعدادی نیز افزایش داشته است. ارائه سیستم عامل مجزا برای برای پانل کمک بسزایی در سرعت و قابلیت های کنترل داشته به صورتی که رابط نرم افزاری سیستم عامل پانل را به مین برد متصل می کند مشخصات خروجی PWM  به صورت گیت منطقی TTL تا جریان ۲۰ میلی آمپر در فرکانس ۲ تا ۵۰ کیلوهرتز(۲ KHz – ۵۰ KHz) با Duty Cycle  بین ۱% تا ۹۹% و دامنه ولتاژ ۴٫۵v می باشد. البته دامنه ولتاژ در کنترل آنلوگ تا ۵v بوده و قابلیت کنترل موتور به صورت TTL و تا فرکانس ۵۰۰ KHz در جریان  ۲۰mA را دارد .
از دیگر امکانات این مین برد می توان به قابلیت ارتباط با سیستم تغذیه اتوماتیک در مواردی چون برش پارچه و ارتباط Ethernet و  USB 2.0 اشاره کرد.

2 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مین برد RDC6332 دستگاه لیزر
۵ (۱۰۰%) ۲ رای