,

مین برد RD بهتر است یا Leetro

مدت هاست طرفداران این سیستم های کنترل با هم بحث می کنند که کدام سیستم بهتر است در این مقاله ما به عنوان شخصی بی طرف مزایا و معایب هر دو سیستم را بررسی و اعلام می کنیم و نتیجه گیری نهایی به عهده شما خواهد بود.

برای نتیجه گیری بهتر دو مدل هم قیمت و رایج در بازار را مورد مقایسه قرار خواهیم داد. شرکت RD در شهر چین بزگترین بازار قطعات الکترونیکی آسیا واقع شده و شرکت لیترو در شهر چنگدائو واقع شده است. هر دو شرکت سازنده سیستم های کنترل اتوماسیون و پردازنده ها هستند ولی تنوع محصولات کنترل RD بیشتر و تنوع سیستم های Drive در لیترو بیشتر می باشد.

مین برد RD بهتر است یا Leetro

دو مدل منتخب برای مقایسه میدانی از لحاظ کیفیت، کارایی، نرم افزار، پشتیبانی و استفاده کاربری بررسی خواهند شد این دو مدل مین برد ۶۴۴۲ از شرکت    RD و مین برد ۶۵۶۵ از شرکت لیترو می باشند علت این انتخاب نزدیکی قیمت و عمومیت استفاده از آنها می باشد.

  1. پارامتر کیفیت : 

هر دو مین برد دارای ولتاژ ۲۴ ولت با جریان ۲ آمپر برای راه اندازی هستند، برد مونتاژ شده هر یک از نوع کلاس عایقی F و به نظر تمیز مونتاژ شده اند. راهنمای درج شده روی بدنه مین برد RD از مدل لیترو ۶۵۶۵ بهتر است ولی شکل بدنه و قوطی مین برد لیترو محکم تر به نظر می رسد. اما در مورد پانل متاسفانه کیفیت کلیدهای پانل مدل ۰۳ لیترو خیلی پایین تر از پانل ۶۴۴۲ می باشد و این امر سبب شده دستگاه حداکثر پس از ۳ سال استفاده روزانه دچار مشکل شود.

  1. پارامتر کارایی :

مین برد ۶۴۴۲ دارای حافظه ۲۵۶   مگابایت قابلیت ذحیره میانگین ۲۰۰ تا ۴۰۰ طرح را دارد درحالی که مین برد ۶۵۶۵ لیترو با ذخیره بیش از ۱۰ فایل دچار کندی سرعت می شود، از طرفی پانل رنگی با صفحه TFT مین برد ۶۴۴۲ و رابط گرافیکی آن قابلیت  نمایش طرح ها، دفعات اجرا، حذف یا کپی کردن آنها را به کاربر می دهد.

مین برد RD بهتر است یا Leetro
5 (100%) 1 رای

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.