دانلود طرح حکاکی CNC – مینیاتور گل و مرغ

تصویر یک طرح مینیاتوری با موضوع گل و پرنده

 

 

 

 

 

 

کاربردهای طرح برش لیزری مینیاتور گل و مرغ

  • با توجه به ارزش هنری و فرهنگی این طرح ، بهتر است از آن ها بیشتر برای ساخت تابلو های چوبی استفاده کرد.
  • می توان با تهیه چرم مصنوعی و حکاکی بر روی آن، برای تزئین وسایل محل زندگی بهره برد.
  • می تواند ایده خوبی باشد که این طرح مینیاتور را بر روی لوازم آشپزخانه مانند لیوان حکاکی کرد. این کار بوسیله دستگاه لیزر 100 وات و دستگاه روتاری انجام می شود.
  • با استفاده از دستگاه برش cnc می توان بر روی انواع چوب و MDF با ضخامت های متفاوت طراحی مینیاتور را بر روی تخت، مبلمان و درب ها انجام داد تا زیبایی آن ها را چند برابر کند.
  • به آن دسته از افرادی که از دستگاه های لیزر استفاده می کنند پیشنهاد می شود تا با حکاکی و برش این طرح بر روی پلکسی گلس ، بوسیله پایه های نوری یک شب خواب زیبا برای اتاق خواب بسازند و با تولید آن در تیراژ انبوه از درآمد خوبی بهره ببرند.

با کدام دستگاه ها و با چه متریالی می توان از طرح مینیاتور گل استفاده کرد؟

درادامه لیستی از دستگاه های برش را ذکر می کنیم که می توانند فرآیند برش و حکاکی را بر روی متریالی همچون چوب، MDF، پلکسی گلس، چرم مصنوعی، شیشه، نمد و … انجام دهند:

دستگاه برش سی ان سی

دستگاه برش لیزری چوب

دستگاه لیزر 120

دستگاه لیزر 100 وات

دستگاه لیزر 60 در 90

مینیاتور چیست؟

همانطور که ذکر شد طرح های مینیاتورمربوط به فرهنگ ایرانی می باشد و در واقع در کشور ایران متولد شده است. مینیاتور یک هنر ایرانی و سنتی است که هدف آن به تصویر کشیدن یک طبیعت در قالبی کوچک است. هنرمند مینیاتوریست بدون در نظر گرفتن اصول طراحی و نقاشی سعی بر آن دارد تا آنچه را که در ذهن خود تجسم کرده و مورد پسند بیننده است در یک قالب کوچک ظاهر سازد.

ترکیب هنر مینیاتور با فرهنگ اسلام نیز موجب پیدایش و طراحی رسم الخط هایی از قرآن کریم با شکلی زیبا و منحصر به فرد شده است.

دانلود فایل DFX طرح لیزر

دانلود طرح حکاکی CNC – مینیاتور گل و مرغ
جمعا 1 رای و میانگین رضایت مشتریان 5

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.