طرح های رایگان لیزر – مگنت یخچالی

طرح های رایگان لیزر - مگنت یخچالی

طرح های رایگان لیزر – مگنت یخچالی

 

آموزش ساخت مگنت یخچال با دستگاه لیزر

دوست دارید به در یخچال مگنت های مختلف با طرح های زیبا و مختلف بزنید؟ مگنت های مختلف را می توانید به یخچال خانه خود بچسبانید. از آنجایی که یخچال بیشتر استفاده می شود و بیشتر در دید افراد خانواده هست، بهترین جا برای قرار دادن مگنت های مختلف مثل نوشتن جمله های مفهمومی، لیست کارهای روزانه، نوشتن یادآوری ها و حتی قرار دادن عکس های اعضای خانواده می باشد.
مگنت ها در طرح های مختلفی وجود دارد که باعت زیبایی بخشیدن به محیط و یخچال شما نیز می شود.
مگنت های یخچالی تنوع زیادی دارند و به صورت دستی نیز قابل ساختن هستند اما ساخت مگنت ها با دست کمی زمان بر است و ممکن است، ظرافت و دقتی که می توان این کار را با دستگاه برش لیزری ایجاد کرد را نداشته باشد.
به همین دلیل برای صرفه جویی در وقت و ایجاد دقت بیشتر در کار بدون خراب شدگی و هدر رفتن متریال برای ساخت مگنت پیشنهاد می شود از دستگاه حکاکی و برش لیزری استفاده نمایید.

مگنت ها را با چه موادی می توان ساخت:

– نمد
– پارچه
– فلز

در این صفحه طرح لیزر مگنت یخچالی را قرار داده ایم که همان طور که در تصویر صفحه مشاهده می کنید، روی فلز برش هایی با طرح ستاره و اشکال هندسی ایجاد شده که می توانید عکس فرزندان خود را درون آن ها قرار بدید و با قرار دادن مگنت در پشت آن روی یخچال خانه خود بچسبانید. و زیبایی را به محیط خوب ببخشید.

 

موارد مورد نیاز برای ساخت مگنت یخچالی:

– فلز
دستگاه لیزر 100 وات
– مگنت
– چسب

با طراحی طرح مورد نظر خود در نرم افزار کورل یا یا دانلود طرح لیزرمگنت یخچالی و ارسال به دستگاه لیزر 60 در 90 و انجام تنظیمات مورد نظر می توانید طرح خود را برش دهید و در صورت نیاز حکاکی کنید.

جهت دانلود فایل برش لیزری مگنت یخچالی روی آیکن دانلود فایل کلیک نمایید.

دانلود فایل DFX طرح لیزر

طرح های رایگان لیزر – مگنت یخچالی
جمعا 4 رای و میانگین رضایت مشتریان 4.8

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.