طرح های رایگان برش لیزری – آینه 6 ضلعی

برش طرح 6 ضلعی روی آینه با دستگاه لیزر

برش طرح 6 ضلعی روی آینه با دستگاه لیزر

 

تهیه آینه های 6 ضلعی با دستگاه برش لیزری

آینه ها در دکوراسیون داخلی بسیار نقش مهمی دارند که در زیباسازی محیط تاثیر گذار هستند. می توانید با قرار دادن آینه در قسمت های مختلف منزل خود زیبایی به منزل خود ببخشید، یکی از کاربردهایی که آینه ها در منازل دارند که طراحان دکوراسیون به آن توجه می کنند، قرار دادن آینه در منازل با فضای کوچک است که در بزرگ کردن فضا تاثیر گذار است.
در چند سال اخیر طراحی در ساخت آینه ها ورود کرده و مانند گذشته سازندگان به ساخت آینه های چهارگوش یا بیضی تنها اکتفا نمی کنند بلکه آینه ها با طرح ها و استایل های متفاوتی را ایجاد می کنند.
وجود این آینه ها در زندگی های با سبک مدرن جایگاه ویژه ای دارد.

برای ساخت آینه ها با طرح های مختلف از چه دستگاه لیزری می توان استفاده کرد؟

طرح آینه 6 ضلعی

دستگاه برش لیزری دستگاهی است که شما نیاز خواهید داشت، پیشنهاد می کنیم ابتدا برای شروع کار از متخصصین در این زمینه مشاوره و کمک بگیرید، در نهایت می توانید با داشتن بهترین دستگاه لیزر شروع به ساخت آینه های با طرح های مختلف بکنید.

 

نکته ای که باید توجه کنید می توانید روی آینه معمولی طرح های لیزر مختلفی را با دستگاه لیزر 60 در 90 برش دهید.
همان طور که در تصویر بالا مشاهده می کنید یک آینه با طرح های 6 ضلعی برش داده شده داریم، می توانید با دانلود رایگان طرح لیزر آینه 6 ضلعی از لینک پایین صفحه، طرح را دانلود کرده و با ارسال به دستگاه لیزر روی آینه، طرح های 6 ضلعی برش دهید.
بدین ترتیب آینه زیبایی را ساخته اید.

 

 

آینه با برش 6 ضلعی

کاربردهای برش لیزری روی آینه:

– دکوراسیون داخلی
– فضاهای آینه کاری شده
– آرایشگاه ها
– هتل ها

اگر قصد خرید دستگاه لیزر co2 را دارید و در فکر شروع کار با این دستگاه هستید بدانید که این دستگاه کاربردهای فراوانی دارد، و می توانید در صنایع مختلف، با دستگاه حکاکی و برش لیزری خود شروع به کار کنید، معماران داخلی، مدیران آرایشگاه ها و هتل ها و غیره در این مورد می توانند از مشتریان شما باشند.

 

در صورتی که برای کسب و کار خود نیاز به طرح لیزر آینه 6 ضلعی دارید می توانید با کلیک روی آیکن دانلود فایل، طرح مورد نظر را رایگان دانلود کنید.

 

دانلود فایل DFX طرح لیزر

 

اگر میخواهید در رابطه با آینه دستگاه لیزر اطلاعاتی بدست آورید، از صفحه آینه لیزر در بخش قطعات یدکی دستگاه لیزر وب سایت روتک بازدید فرمایید.

طرح های رایگان برش لیزری – آینه 6 ضلعی
جمعا 1 رای و میانگین رضایت مشتریان 5

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.