دانلود رایگان طرح کفش چرمی دستگاه لیزر

تصویر طرح یک کفش چرمی

 

 

 

 

طرح آماده برش کفش چرمی دستگاه لیزر

محصولات چرمی امروزه طرفداران زیادی در جامعه ما دارند. یکی از علت های آن کیفیت بالای چرم در مقابل سایر متریال است. کفش های چرمی نیز به دلیل مرغوبیت بالا محبوبیت بیشتری نسبت به جنس های دیگر کفش دارند.

ساخت کفش چرمی با دستگاه برش لیزری

طرح کفشی که در این صفحه برای دانلود قرار داده ایم، می تواند گزینه مناسبی برای تولید به صورت انبوه و در سایزهای متفاوت باشد. نکته مهمی که باید در نظر بگیرید این است که با تغییر ابعاد طرح مورد نظر در نرم افزار دستگاه لیزر می توانید کفش ها را در سایزهای مختلف تولید کنید.

نحوه کار با این نرم افزار را می توانید به صورت تصویری در صفحه فیلم نرم افزار دستگاه لیزر مشاهده کنید.

از دیگر مزیت های استفاده از این طرح امکان تولید کفش با ظاهری سفارشی است. بدین معنی که شما می توانید پس از برش قسمت های مختلف آن، روی طرح حکاکی کنید. به عنوان مثال می توانید نام یک شخص را به لاتین و با فونت های زیبا روی این طرح حکاکی کنید و از آن به عنوان یک کادوی منحصر به فرد استفاده کنید.

کسب در آمد با تولید کفش چرمی با استفاده از دستگاه برش و حکاکی لیزری

برای دوستانی که از دستگاه لیزر 100 وات استفاده می کنند این طرح می تواند بسیار کارآمد باشد. چرا که خرید و فروش پوشاک همیشه در جامعه رواج داشته و امروزه نیز شاهد اشتیاق مردم به خرید محصولات اصل و با کیفیت هستیم. با توجه به این مسئله اگر کفش های چرمی را در تیراژ زیاد تولید کنید می توانید به درآمد خوبی دست پیدا کنید.

در نظر داشته باشید که برای تولید کفش باید از چرم مصنوعی استفاده کنید. دستگاه های لیزر به راحتی و با سرعت مناسبی این چرم ها و دیگر متریال را برش می دهند و گزینه مناسبی برای شروع یک کسب و کار خواهند بود.

برای مشاهده نحوه حکاکی روی چرم می توانید به صفحه فیلم دستگاه لیزر مراجعه کنید.

دانلود فایل DFX طرح لیزر

دانلود رایگان طرح کفش چرمی دستگاه لیزر
جمعا 6 رای و میانگین رضایت مشتریان 4.2

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.