دانلود رایگان طرح های آماده دستگاه لیزر – هواپیما

عکس و تصویر طرح های آماده دستگاه لیزر - هواپیما

چگونه با دستگاه برش لیزری هواپیمای چوبی بسازیم؟

شاید تا به حال به چگونگی ساخت هواپیما و وسایلی از این دست آشنا نشده اید. در این مقاله به شما یادآور می شویم که به راحتی می توانید با دستگاه لیزر 100 وات هواپیما بسازید. همان طور که می دانید دستگاه حکاکی و برش لیزری می تواند هر طرحی را با تنظیم سرعت و توان مناسب برش دهد و یا حکاکی کند.

تنهای کافیست نمونه طرح لیزر هواپیما را از لینک بالا دانلود کنید همان طور که در فایل دانلود شده مشاهده می کنید قسمت های مختلف هواپیما جدا جدا طراحی شده و هر قسمت را جداگانه بر اساس طرحی که در نرم افزار کورل طراحی کرده اید روی چوب برش می دهد. در نهایت این قسمت های مختلف را بهم بچسبانید و هواپیمای شما به آسانی تهیه می شود.

 

کاربردهای ساخت هواپیما چوبی

– برای درست کلکسیون انواع هواپیما ها ( جهت دانلود انواع دیگر طرح های هواپیما به صفحه طرح لیزر سایت مراجعه نمایید)
– برای هدیه دادن به دوستان و عزیزان خود که علاقه زیادی به هواپیما دارند.

 

چرا باید با دستگاه لیزر هواپیما چوبی درست کرد؟

دستگاه لیزر قابلیت های فراوانی دارد و به دلیل دقت و سرعت بالایی که دارد توانایی ساخت راحت تر و بهتر انواع و اقسام وسایل از جنس چوب یا جنس های مختلف را بدون خطا و سوختگی دارد.
با داشتن دستگاه لیزر 60 در 90 و آموزش اولیه از متخصصین روتک می توانید به راحتی شروع به ساخت وسایل با طرح های مختلف اقدام کنید. با کمی خلاقیت و داشتن ایده های نو می توانید در کسب درآمد و ایجاد یک شغل خدماتی جدید اقدام نمایید.

 

با ورود به صفحه طرح لیزر می توانید انواع مختلفی از طرح لیزر را رایگان دانلود نمایید و از آن ها استفاده کنید چه در ساخت وسایل چه برای حکاکی زدن روی وسایل موجود خود.
در این صفحه طرح رایگان هواپیما را قرار داده ایم با کلیک روی آیکن دانلود فایل می توانید از این طرح در دستگاه لیزر خود استفاده نمایید.

دانلود فایل DFX طرح لیزر

دانلود رایگان طرح های آماده دستگاه لیزر – هواپیما
جمعا 1 رای و میانگین رضایت مشتریان 5

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.