دانلود رایگان طرح های آماده دستگاه لیزر – نقشه ایران

عکس و تصویر طرح های آماده دستگاه لیزر - نقشه ایران

 

ساخت نقشه ایران با دستگاه لیزر

شاید شما هم از آن دسته افرادی هستید که به جغرافیای کشور و جغرافیای منطقه ای خود علاقه زیادی دارید و دوست دارید که نقشه ایران را در کنار خود داشته باشید.
یا اگر در آژانس مسافرتی کار می کنید و برای برنامه ریزی سفر به شهرهای مختلف ایران نیاز به نقشه در دفتر کار خود دارید.
اگر معلم جغرافیا هستید و در کلاس آموزشی خود برای آموزش شهرهای ایران و شناخت همسایه های شهرهای مختلف نیاز به یک تقشه ایران دارید.
یا به هردلیلی برای علاقه به کشور خود دوست دارید نقشه ایران را داشته باشید به راحتی می توانید این بار یک نقشه زیبا و خلاقانه و متفاوتی را داشته باشید..
تنها با داشتن دستگاه لیزر 120 می توانید یک طرح متفاوت از نقشه ایران تهیه کنید و در کلاس درس خود، دفترکار یا محیط اطراف خود استفاده نمایید.

 

چگونه با دستگاه برش لیزری نقشه ایران تهیه کنید؟

با دانلود طرح آماده دستگاه لیزر نقشه ایران و ارسال به دستگاه لیزر می توانید روی متریال های مختلف نقشه ایران را تهیه نمایید. و حتما باید تنظیمات مناسب جهت برش را جهت به دست آوردن نتیجه درست اعمال کنید.

 

ایده های مختلف برای تهیه نقشه جهت حکاکی و یا برش لیزری:

• می توانید روی متریال هایی مانند چوب طرح نقشه را برش داده و طرح های داخلی مثل استان ها را حکاکی کنید.
• می توانید روی متریال هایی مانند چرم، چوب، نمد طرح لیزر نقشه ایران را فقط حکاکی کنید. از این روش می توانید برای حکاکی روی وسایل مختلف مثل کیف های چرمی، دستبند های چرمی و یا حکاکی روی وسایل چوبی خود استفاده کنید.
• رو متریال هایی مانند چوب یا پلکسی می توانید نقشه ایران را برش دهید و با برش تکه های داخلی پازلی برای آموزش به دانش آموزان یا کودکان خود تهیه نمایید.
• از طرح نقشه ایران می توانید به عنوان آویز گردنبند، گوشواره نیز استفاده نمایید.

 

 

 

 

ایران کشوری با چندگانگی فرهنگیست که از گروه‌های زبانی و نژادی بسیاری تشکیل شده‌است که به‌طور رسمی اکثریت شیعه هستند. بسیاری از ایرانیان به زبان‌های فارسی، ترکی آذربایجانی، کردی، لری، بلوچی، گیلکی، تالشی و عربی عراقی صحبت می‌کنند اما زبان رسمی در ایران زبان فارسی است. ایران به عنوان یک سرزمین و یک ملت، پیشینه‌ای کهن دارد و یکی از تاریخی‌ترین کشورهای جهان به‌شمار می‌رود.
منبع: ویکی پدیا

دانلود فایل DFX طرح لیزر

دانلود رایگان طرح های آماده دستگاه لیزر – نقشه ایران
جمعا 1 رای و میانگین رضایت مشتریان 5

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.