طرح لیزر رایگان – ظرف میوه 3

طرح لیزر رایگان - ظرف میوه 3

طرح لیزر رایگان – ظرف میوه 3

دانلود فایل DFX طرح لیزر

طرح برش لیزری ظرف میوه

ظرف میوه یکی از وسیله های پذیرایی می باشد که برای قرار دادن میوه از آن استفاده می شود و می توانید در مهمانی ها و پذیرایی از مهمانان استفاده کنید.
امروزه در بازار مدل های مختلفی ازظرف میوه در طرح و رنگ ها با جنس های متفاوت موجود می باشد که افراد با سلیقه های مختلف انواع ظرف ها را تهیه می کنند.

جدیدا ظرف های پذیرایی مانند ظرف های میوه، متنوع و خلاق شده اند. از چوب در ساخت ظرف ها استفاده می شود و طرح های متفاوتی در بازار ارائه شده است. یکی از دستگاه هایی که می تواند هر طرح دلخواهی که بخواهید را ایجاد کند، دستگاه لیزر است. دستگاه های برش لیزری می تواند روی چوب طرح لیزر مورد نظر را برش دهد و دقت و کیفیت بالایی دارد و برش های تمیزی ایجاد می کند.

برای اینکه بتوانید یک مدل متفاوت از ظرف میوه را به بازار عرضه کنید می توانید از طرح برش لیزری ظرف میوه استفاده کنید.

کاربردهای که طرح برش لیزری ظرف میوه می تواند داشته باشد؟

می توانید از ظرف میوه علاوه بر ظرف پذیرایی به عنوان یه ظرف دکوری به روی میزهای جلو مبلی یا داخل ویترین استفاده کنید و همچنین ظرف مناسبی برای قراردادن میوه ها داخل یخچال می باشد.

چه متریال هایی قابل استفاده برای تهیه ظرف میوه می باشد؟

ظرف میوه هایی که در بازار موجود می باشد معمولا از جنس های کریستال، فلزی و چینی می باشد برای اینکه با دستگاه لیزری بتوانید ظرف میوه تهیه کنید می توانید با متریال چوب و فلز این کارو انجام دهید که دستگاه لیزر 60 در 90 قابلیت اینکار را داراست. می توانید با خرید دستگاه لیزر co2 اقدام به ساخت انواع وسایل از جمله ظرف با چوب نمایید.
از متریال پلکسی رنگی برای تهیه ظرف میوه می توانید استفاده کنید تا زیبایی و جذابیت متنوع و خاصی را نمایش دهید تا خریدار بیشتری برای فروش ظرف میوه جذب کنید.

 

دستگاه های برش لیزری  قابل استفاده برای تهیه ظرف میوه

دستگاه لیزر 90*130 100 وات برش غیر فلزات برای تهیه ظرف با متریال چوب و پلکسی مناسب بوده است.
دستگاه CNC سایز250*130اسپیندل 3 کیلو وات برای متریال های چوب مناسب می باشد.
از دستگاه لیزر 250*130 برای تهیه ظرف میوه با متریال فلز می توانید استفاده کنید در صورت زخمات بیشتر متریال و نوع متریال از دستگاه فلز بر در سایز و توان های دیگر باید استفاده کنید.

 

طرح لیزر رایگان ظرف میوه از جنس چوب را می توانید در این صفحه مشاهده کنید. اگر به این نوع ظرف علاقه دارید تنها کافیست روی آیکن دانلود فایل کلیک کنید و طرح لیزر را رایگان دانلود کنید.

طرح لیزر رایگان – ظرف میوه 3
جمعا 3 رای و میانگین رضایت مشتریان 5

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.