طرح رایگان لیزر – عینک چوبی

طرح رایگان لیزر - عینک چوبی

طرح رایگان لیزر – عینک چوبی

 

طرح لیزر عینک و جا عینکی

عینک از دوعدد عدسی و یک فریم تشکیل شده است که توسط بینی و گوش ها نگه داشته و جلوی چشم قرار می گیرد و برای دید بهتر می توان از عینک استفاده کرد.
عدسی های عینک دو مدل می باشد شیشه ی و طلقی. بنا به درخواست مشتری و همچنین پزشک مربوطه می توان هریک از مدل های مد نظر را تهیه کرد .
از عینک های طبی برای دید بهتراستفاده می شود و از عینک های آفتای برای حفاظت چشم درمقابل نور خورشید قابل استفاده می باشد. عینک های دیگر نیز برای مصارف مختلف وجود دارد که بیشتر جنبه کاربردی دارد، مانند عینک های قواصی، عینک های صنعتی که بیشتر در کارخانجات برای جلوگیری از آسیب رسیدن به چشم مورد استفاده قرار می گیرد.

قاب عینک یکی از قسمت مهم عینک می باشد که از متریال های مختلفی برای ساخت قاب استفاده می شود از جمله قاب فلزی و کائوچویی.
باید از عینک های استفاده کنید که وزن سبکتری داشته باشند تا در زمان استفاده از عینک احساس سنگینی روی صورت نداشته باشید.
برای نگهداری عینک در زمان که نیازی به عینک ندارید برای اینکه آسیب کمتری به عینک وارد شود و خط و خشی به روی شیشه عینک وارد نشود می توانید از جاعینکی های مناسب استفاده کنید.
جاعینکی مناسب باید به گونه ای ساخته شده باشد تا هم سبک باشد تا هم حمل و نقل آن آسان باشد و هم محکم و مقاوم و تا از عینک در برابر ضربه محافظت کند.

ساخت عینک و جاعینکی:

با دستگاه های لیزر می توان قاب های مختلف عینک تنها با طراحی کردن قاب مورد نظر خود در نرم افزار کورل، ساخت. علاوه بر ساخت قاب عینک شما می توانید جاعینکی های متنوعی با متریال های گوناگون نیز با دستگاه برش لیزری بسازید.
برای تهیه جا عینکی می توان از انواع متریال ها مثل :چوب و پلاستیک و پارچه و نمد استفاده کنید و جا عینکی های زیبای را بسازید تا بتوانید به راحتی از عینک ها مراقبت کرد.

دستگاه هایی که برای ساخت عینک و جا عینکی قابل مناسب می باشند :

دستگاه لیزر 90*130 -100 وات و 120 وات می باشد که متریال های جز فلز را می تواند برش دهد برای ساخت جا عینکی و همچنین برای ساخت فرم های عینک نیز می تواند مناسب باشد.
دستگاه لیزر 250*130 150- وات برای برش فلز مناسب می باشد که برای برش فرم های فلزی می توانیم از این مدل دستگاه استفاده کنید.
برای حک کردن ارم سازنده به روی فرم عینک می توان از دستگاه های فایبر مارکینگ سایز 20*20- 30 وات ریکاس نیز استفاده کنید .

 

برای تهیه و ساخت عینک و جاعینکی می توانید طرح های لیزر سایت روتک را دانلود کرده و با ارسال به دستگاه لیزر 60 در 90 اقدام به ساخت آن نمایید.

برای دانلود طرح لیزر مورد نظر روی آیکن دانلود فایل کلیک نمایید.

دانلود فایل DFX طرح لیزر

طرح رایگان لیزر – عینک چوبی
جمعا 1 رای و میانگین رضایت مشتریان 5

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.