طرح رایگان برش لیزری – میز 3

طرح رایگان برش لیزری - میز 3

طرح رایگان برش لیزری – میز 3

 

ساخت میز با دستگاه لیزر

 

یکی از متریال های پرکاربردی که دستگاه های لیزر می تواند به راحتی روی آن کارهای برش لیزری و یا حکاکی لیزری را انجام دهد، چوب است. امروزه چوب در بسیاری از لوازم مورد نیاز و حتی دکوراسیون منازل و خانه ها استفاده می شود. بسته به سلیقه و خلاقیتتان می توانید کارهای بسیار زیبا و خلاقانه ای با دستگاه لیزر ایجاد کنید.

اگر به دنبال میز برای محل زندگی خود هستید می توانید طرح رایگان برش لیزری میز را که در این صفحه قابل مشاهده است را دانلود کنید و به وسیله دستگاه لیزر 60 در 90  روی چوب برش داده و در نهایت با سرهم کردن سطح و پایه های میز، میزی که در تصویر مشاهده می کنید را داشته باشید.

 

طرح برش لیزری میز

میز از وسایل ثابت و جز لزومات اثاثیه منازل است که در دکوراسیون داخلی استفاده می شود. انواع مختلفی میز در طرح ها و سایزهای مختلفی در بازار موجود است. برای ساخت میز از چوب استفاده می شود. میز از یک صفحه و چند پایه تهیه می شود و جزء اثاث منزل به شمار می رود و برای قرار دادن اشیاء مختلف و غذا خوردن می توان از میزهای مختلفی استفاده کرد. میزها در ابعاد و شکل های مختلفی به صورت ثابت و متحرک نیز تهیه می شود و کاربردهای مختلفی می تواند داشته باشد.

آیا به چگونگی ساخت میز ها فکر کرده اید؟ با دستگاه های لیزر می توان میز ساخت و روی چوب برش داده و قسمت های مختلف را در انتها بهم متصل کرد. با خرید دستگاه لیزر Co2 می توانید اقدام به ساخت انواع میزها نمایید.

کاربردهای طرح لیزر میز چیست؟

  • در دکوراسیون منزل می توان از این مدل میز برای قراردادن مجسمه و گلدان و لوازم تزئینی مورد استفاده قراردهید.
  • برای چیدن سفره عقد و یا سفره هفت سین می توان از این مدل میز با پایه های کوتاه و بلند استفاده کنید تا سفرهای زیبای را بچینید و لذت ببرید.
  • در سایز بزرگ این طرح به همراه صندلی می توان برای غذا خوردن به عنوان میز غذا خوری در آشپزخانه استفاده کنید.
  • در مدارس برای برگزاری جشن های مختلف برای قرار دادن هدایا و سینی شیرینی می توان از طرح برش لیزری میز در دکور استفاده نماید.

از چه متریالی در ساخت میز می توان استفاده کرد؟

اصولا متریال اصلی که در ساخت میز به کار گرفته می شود چوب می باشد و برای ساخت طرح برش لیزری میز مناسب ترین متریال چوب می باشد ولی می توان از متریال های دیگری نیز در تهیه میز ها مختلفی استفاده کنید مانند ترکیب فلز ، سنگ، شیشه و چوب

دستگاه هایی که مناسب ساخت طرح برش لیزری میز می باشد:

شما نیز می توانید با دانلود این طرح و استفاده از طرح های دیگری در صفحه طرح دستگاه لیزر، میز های زیبای را تهیه نماید.

 

دانلود فایل DFX طرح لیزر

طرح رایگان برش لیزری – میز 3
جمعا 1 رای و میانگین رضایت مشتریان 5

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.