دانلود رایگان طرح دستگاه لیزر پازل

عکس و تصویر طرح دستگاه لیزر - پازل

 

ساخت طرح برش لیزری پازل

پازل یکی از بازی های فکری می باشد که متناسب با هر سنی وجود دارد و برای حافظه افراد بزرگتر و حتی سرگرمی برای کودکان بسیار تاثیرگذار است. پازل در سایزها و اندازه های مختلف و طرح های مختلف وجود دارد.
پازل های کوچک تر با طرح های کودکانه مناسب کودکان هستند و پازل ها بزرگتر با تعداد بیشتر برای بزرگسالان مناسب است.

آیا تا به حال فکر کرده اید که می توانید با دستگاه لیزر پازل تهیه کنید؟

با دستگاه برش لیزری می توان به راحتی اقدام به ساخت پازل نمود تنها کافیست طرح برش پازل را در نرم افزار کورل طراحی کنید و روی متریال های مورد نظر خود برش دهید .
بهتر است که از قبل روی متریالی که قرار است در دستگاه لیزر 60 در 90 قرار دهید تا طرح قطعه ها برش داده شود تصویر پازل چاپ شده باشد.

 

کاربردها و مزیت های پازل :

از پازل می توان به عنوان یک ابزار آموزشی نیز استفاده شود مثلا برای آموزش الفبا و جمله سازی به کودکان و می توان موثر واقع شود.
بازی های فکری تاثیر بسزای در پیشگیری آلزایمر دارند و پازل هم یکی از همین باز ی های فکری هستش که کمک فراوانی به ما می کند .
به دلیل اینکه پازل به عنوان بازی فکری محسوب می شود و بازی های فکری تاثیر بسزای در پیشگیری آلزایمر دارن می توان با ساخت این پازل ها کمک به تقویت حافظه کرد.

 

ادغام طرح های دیگر:

از ویژگی های طرح پازل ادغام طرح لیزری از قسمت دانلود طرح لیزر هست که با حک طرح های عروسکی و اسلیمی می توان پازل های متنوعی را ساخت.

با چه متریالی می توان پازل ساخت؟

برای تهیه پازل ها می توان از متریال های مختلف مثل چوب، مقوا، فوم و غیره … استفاده کرد.

 

چه دستگاه هایی میتواند طرح پازل را برش دهد؟

دستگاه لیزر 100 وات و دستگاه لیزر 120 می توانند متریال هایی مثل چوب، فوم، مقوا را به راحتی حک و برش بزند. می توانید با خرید دستگاه لیزر co2 اقدام به ساخت انواع پازل نمایید یا در این زمینه شروع به ایجاد کسب و کار نمایید.
شما نیز می توانید با دانلود این طرح لیزر  و استفاده از طرح های اسلیمی در صفحه طرح دستگاه لیزر، نقش های زیبایی بوجود آورید.

 

دانلود فایل DFX طرح لیزر

دانلود رایگان طرح دستگاه لیزر پازل
جمعا 1 رای و میانگین رضایت مشتریان 5

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.