دانلود رایگان طرح دستگاه لیزر- ماشین جیپ

عکس و تصویر طرح دستگاه لیزر- ماشین جیپ

 

ساخت ماشین جیپ با دستگاه حکاکی و برش لیزری:

یکی از متریال های محبوب در دستگاه لیزر، چوب می باشد. زیرا به آسانی و با دقت بالا دستگاه برش و حکاکی لیزری می تواند برش های تمیز و منظمی روی انواع چوب بزند.

با خرید دستگاه لیزر co2 می توانید به آسانی، خودتان اقدام به تهیه و ساخت وسایل چوبی نمایید. از طرفی به دلیل تنوع مختلف در متریال چوب و تفاوت در طرح ها و بافت چوب ها و توانایی کار کردن دستگاه برش لیزری چوب با تمام آن ها هیچ محدودیتی در کار کردن با چوب نخواهید داشت.

یکی از وسایل چوبی که در این صفحه مشاهده می توانید، ماشین چوبی مانند جیپ است. شاید در ظاهر ساخت این ماشین با دستگاه برش لیزری دور از انتظار باشد.
اما با طراحی از کوچک ترین تا بزرگ ترین جز طرح لیزر ماشین جیپ در نرم افزار کورل مانند چرخ های ماشین، درب ها، سقف ماشین و اجزای دیگر می توانید هر یک از اجزای آن را روی چوب در دستگاه برش دهید و در انتهای کار تمام قطعات را با چسب بهم بچسبانید.

بعضی از کاربردهای تهیه ماشین چوبی :

– بعضی افراد علاقه زیادی به ماشین دارند و در حال جمع آوری کلکسیونی از ماشین ها هستند، شما می توانید به این افراد ماشین چوبی که با دستگاه لیزر ساخته اید را هدیه دهید.
– برای اسباب بازی کودکان نیز می توانید از ماشین چوبی که با دستگاه حکاکی لیزری ساخته اید استفاده کنید، اگر در ساخت اسباب بازی کودکان با دستگاه لیزر نگران سلامت کودک خود هستید، می توانیم این اطمینان را به شما بدهیم که به دلیل استفاده نکردن از مواد سمی هیچ گونه ضرری برای کودک خود نخواهد داشت، در این زمینه پیشنهاد می کنیم مقاله تولید اسباب بازی های چوبی مناسب کودکان با دستگاه برش لیزری را مطالعه نمایید.

 

اگر به نیاز به طرح های لیزر مختلفی از ماشین های چوبی دارید می توانید با کمی جستجو در صفحه طرح لیزر سایت، طرح های مختلف را رایگان دانلود نمایید.

برای دانلود رایگان فایل طرح لیزر ماشین جیپ روی آیکن زیر کلیک نمایید.

 

دانلود فایل DFX طرح لیزر

دانلود رایگان طرح دستگاه لیزر- ماشین جیپ
جمعا 2 رای و میانگین رضایت مشتریان 5

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.