دانلود رایگان طرح برش دستگاه سی ان سی – ققنوس 2

تصویر یک پرنده ققنوس با بال های آتشین

 

 

 

 

 

 

کاربردهای طرح برش و حکاکی ققنوس

  • از این طرح زیبا می توان برای حکاکی بر روی چوب با دستگاه برش سی ان سی استفاده کرد.
  • حکاکی بر روی اکریلیک و متریال دیگری مانند پارچه و چرم می تواند ایده بسیار خوبی برای درآمدزایی باشد. این کار را می توانید با خرید دستگاه لیزر CO2 و استفاده از آن انجام دهید.
  • می توانید با دستگاه برش لیزری چوب، این طرح را بر روی چوب برش داده و در طراحی دکوراسیون استفاده کنید.
  • از این طرح می توان در موزه ها، مکان های سنتی و … استفاده کرد.

 

ققنوس در تاریخ ایران و جهان

ققنوس پرنده ای زیبا و افسانه ایست که در تاریخ کشورهایی مانند یونان باستان، ایران و مصر بسیار محبوب بوده است. ققنوس نماد جاودانگی و عمر دوباره است و در نگارش های تاریخی، افرادی که به دنبال کشف اکسیر جادوانگی بوده اند، آن را در اطراف این پرنده افسانه ای جستجو می کردند.

با توجه به پیچیدگی ها و ظرافت های زیاد این طرح، نتیجه کار بسیار خوب خواهد شد. دستگاه برش و حکاکی لیزری با دقت تمام این نقوش پیچیده را حکاکی می کند و یا برش می دهد، و یک اثر هنری زیبا را به شما تحویل می دهد.

هنگامی که طرح هایی به این زیبایی به دستگاه لیزر می دهید، منتظر نتیجه ای عالی نیز باشید. حکاکی این طرح ققنوس بر روی پلکسی گلس در رنگ های مختلف، می تواند توجه بسیاری را به خود جلب کند.

دستگاه های برش و حکاکی لیزری قادر هستند طرح های لیزر را بدون وقفه حکاکی و یا برش دهند. می توانید برای صرفه جویی در زمان، طرح های مختلف را از صفحه دانلود طرح های لیزر دانلود کرده و با فرمت DXF در نرم افزار مربوط به دستگاه در کنار هم قرار دهید. سپس با تنظیم قدرت و سرعت ، با یک دستور ، تمام کارها را برش دهید.

 

دانلود فایل DFX طرح لیزر

دانلود رایگان طرح برش دستگاه سی ان سی – ققنوس 2
جمعا 1 رای و میانگین رضایت مشتریان 5

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.