طرح دستگاه لیزر – قرآنی 4

دانلود فایل طرح دستگاه لیزر برای آيه‌ي «الا بذكر الله تطمئن القلوب»

برای برش لیزری این طرح مذهبی بسیار زیبا که در تصویر مشاهده می کنید، می توانید یک فایل گرافیکی از طرح مورد نظر تهیه کرده و با استفاده از نرم افزارهای موجود که در وب سایت روتک معرفی شده اند، فایل طرح گرافیکی مورد نظر خود را به فایل لیزر تبدیل کرده و در نهایت با یک دستگاه لیزر (به طور مثلا دستگاه لیزر 100 وات) آن را بر روی متریال مورد نظر خود برش داده و یا حکاکی کنید.

 با کدام دستگاه برش لیزری و چه مترایل هایی می توان طرح لیزری قرانی آیه الا بذكر الله تطمئن القلوب، را برش داد؟

شما می توانید طرح زیبای آیه شریفه الا بذکر الله تطمئن القلوب را با متریال های مانند آلمینیوم، برنج، مس، استیل و دیگر فلزات با استفاده از دستگاه  لیزر فلزی، برش دهید (اگر در مورد دستگاه لیزر برش فلزات نیاز به راهنمایی دارید به صفحه فروش دستگاه برش لیزر فلزات مراجعه کنید)

همچنین در صورتی که از یک دستگاه برش لیزری چوب استفاده می کنید می توانید این طرح بسیار زیبا را روی متریال های غیرفلزات مانند چوب، فلکسی و … برش دهید.

طرح لیزری آیه قرانی الا بذکر الله تطمئن القلوب، چه کاربردهایی دارد؟

شما می توانید از این طرح به عنوان یک هدیه تبلیغاتی استفاده کنید، همچنین این تابلو و قاب مذهبی می تواند جایگاه بسیار خوبی در مساجد، حسینیه ها، اماکن مذهبی و آموزشگاه های قران داشته باشد.

همچنین این طرح برای افرادی که به هنر معرق کاری علاقه مند می باشند می تواند بسیار جالب باشد البته با جزئیات و ظرافت های بیشتر.

آیه الا بذکر الله تطمئن القلوب به چه معنی می باشد؟

آیه «الَّذِینَ آمَنُواْ وَتَطْمَئِنُّ قُلُوبُهُم بِذِکْرِ اللّهِ أَلاَ بِذِکْرِ اللّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ، همان کسانى که ایمان آورده‏‌اند و دل‌هایشان به یاد خدا آرام می‌‏گیرد، آگاه باش که با یاد خدا دل‌ها آرامش مى‌یابد» مصداق عینی برای درمان افسردگی و ناامیدی است.

 

دانلود فایل DFX طرح لیزر

طرح دستگاه لیزر – قرآنی 4
جمعا 2 رای و میانگین رضایت مشتریان 3.5

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.