دانلود رایگان فایل طرح برش لیزری سرخ پوست

عکس و تصویر طرح دستگاه لیزر - سرخپوست

 

طرح برش لیزری سرخ پوست چه کاربردهایی دارد؟

این طرح برش لیزری کاربردهای فراوانی از جمله حک و برش بر روی وسایل خانگی و وسایل شخصی مانند، میز، تخت و … را دارا می باشد.
از این طرح می توانید برای حکاکی بر روی وسایل محیط مورد نظر استفاده کنید و به عنوان یک ایده در دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار دهید.
این طرح خاص و جذاب علاقه مندان زیادی دارد و علاقه مندان و فن هایی که سرسختانه تمام وسایل شخصی، محیط زندگی و محل کار خود را مملو از طرح های سرخپوستی می کنند و تقریبا بر روی هر وسیله ی شخصی و خانگی ای که بتوانند برش و حکاکی می کنند.
همچنین می توانید یک تابلوی بسیار زیبای مشابه تابلوی معرق کاری برش دهید و از آن به عنوان یک تبالوی تزئینی و دکوری استفاده نمایید.
این طرح را می توانید در اندازه های کوچک و بزرگ به عنوان اسباب بازی، جاسویچی، لیوان، کیف، کمد نوجوانان و …. برش و حکاکی نمود.
این طرح می تواند مناسب افراد علاقه مند به طبیعت باشد و جهت انتقال حس اقوام سرخپوست بر روی چوب های متنوع برش و حکاکی شود.

قیمت طرح برش لیزری سرخ پوست چقدر است؟

هر چند وب سایت های دیگر همین فایل طرح دستگاه لیزری سرخ پوست را از وب سایت روتک به صورت غیرمجاز کپی برداری کرده اند و از 2 تا 5 هزار تومان به فروش می رسانند. نیازی نیست عبارت خرید طرح دستگاه لیزر را جستجو کنید، شما می توانید به رایگان تمامی طرح های زیبای دستگاه لیزر را از وب سایت روتک دانلود نمایید و با استفاده از یکی از دستگاه های لیزر به طور مثال دستگاه لیزر 120 این طرح را به زیباترین شکل ممکن برش دهید و یا حکاکی نمایید.

در مورد سرخ پوستان

به بومیان قاره آمریکا سُرخ‌پوست گفته می‌شود که از نژاد زردند ولی پیش‌تر می‌پنداشتند که یک گروه نژادی جداگانه‌اند. کریستوف کلمب پنداشته بود که اینان هندی اند، از این‌رو امروزه در بیشتر زبان‌های اروپایی ایشان را هندی می‌خوانند. ویکی‌پدیا

 

دانلود فایل DFX طرح لیزر

دانلود رایگان فایل طرح برش لیزری سرخ پوست
جمعا 1 رای و میانگین رضایت مشتریان 5

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.