دانلود رایگان طرح رحل قرآن دستگاه لیزر

عکس و تصویر طرح دستگاه لیزر - رحل قرآن

 

ساخت طرح برش لیزری رحل قرآن

معمولا برای مطالعه کتاب های مقدس برای احترام بیشتر از رحل قرآن استفاده می شود. برای تزئین برخی جعبه ها که محل نگهداری کتاب های آسمانی است از نمونه کوچک رحل قرآن می توان استفاده کرد.
در مساجد و نمازخانه مدارس می توان از رحل قرآن استفاده کرد، می توان با خرید دستگاه لیزر Co2 اقدام به ساخت رحل قرآن کرد. با دستگاه لیزر 60 در 90 می توان برش ها و حکاکی های زیبایی روی بدنه چوبی رحل قرآن انجام داد.

 

طرح لیزر رحل قرآن را روی چه متریال هایی می توان برش داد یا حکاکی کرد؟

در برش رحل قرآن می توان از متریال های مثل چوب و پلکسی استفاده کرد.
برای طراحی رحل قرآن می توان از طرح های لیزر سنتی مثل طرح بته جقه طرح های مینتیاتوری و طرح پنجره آیه های قرآنی واسماء آسمانی که در سایت روتک به رایگان قابل دانلود هستند، استفاده کرد.
برای متنوع و زیبا تر کردن رحل های قرآن می توان از چرمی که با دستگاه حکاکی لیزری برش داده یا حکاکی شده در آن استفاده و روی بدنه چوبی رحل چسباند و حتی یک رحل ساده برش داد و طرح مورد نظر رو جداگانه برش داد و به صورت برجسته طرح را کارکرد و همچنین می توان از انواع رنگ ها برای رنگ آمیزی استفاده کرد تا بتوان رحل های قرآنی زیبای ساخت.
ایده های بسیار زیادی می توانید با دستگاه های برش لیزری ایجاد کنید.

در برش طرح رحل قرآن از چه دستگاه لیزری می توان استفاده کرد؟

برای برش طرح رحل قرآنی می توان از دستگاه لیزر 90*130 برش غیر فلزات که به راحتی چوب تا 8 میل و پلکسی رو تا12میل برش می دهد و دومین دستگاهی که برای برش طرح رحل قرآن می توان استقاده کرد می توان دستگاه لیزر سی ان سی را معرفی کرد.

 

رحل قرآن چیست؟

رحل ابزاری معمولاً به‌شکل X است که برای مطالعهٔ کتاب‌های مقدس استفاده می‌شود. عموماً رحل برای احترام بیشتر به کتب مقدس و ایجاد سهولت در خواندن آن استفاده می‌شود و به نوعی میز کوچک که کتاب‌های مقدس برروی آن قرار می‌گیرد کاربرد دارد.
منبع: ویکی پدیا

 

شما نیز می توانید با دانلود این طرح لیزر و استفاده از طرح های اسلیمی در صفحه طرح دستگاه لیزر، نقش های زیبایی بوجود آورید.

دانلود فایل DFX طرح لیزر

دانلود رایگان طرح رحل قرآن دستگاه لیزر
جمعا 1 رای و میانگین رضایت مشتریان 5

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.