دانلود رایگان طرح دستگاه لیزر تزیین کریسمس

عکس و تصویر طرح دستگاه لیزر - تزیین کریسمس

ساخت طرح های لیزر مناسبتی با دستگاه لیزر

 

آیا تا به حال به جایگاه و قابلیت دستگاه های لیزر در مناسبت های مختلف فکر کرده اید؟ بله شاید در ابتدا تعجب کنید اما دستگاه های لیزر قابلیت ساخت طرح های مختلف برای مناسبت های مختلف را دارا هستند.

همان طور که می دانید دستگاه برش لیزری در صنایع مختلف جایگاه های ویژه ای دارند و این ویژگی به دلیل عدم محدودیت دستگاه لیزر در کار با انواع متریال ها و دقت بالا و سرعت بالا و کیفیت بالای آن است.

 

در چه مناسبت هایی دستگاه های برش لیزری نقش دارند؟

در مناسبت های مختلفی می توانید از دستگاه های لیزر استفاده کنید به طور مثال

• می توانید در محرم و روزهای مذهبی سال طرح هایی مانند برش و حکاکی اسامی امامان معصوم و جمله های مذهبی ایجاد نمایید.

• در اعیاد مذهبی مثل عید قربان و غدیر می توانید روی متریال های مختلف نوشته های و طرح های “یاعلی” را برش داده و یا روی چوب حکاکی کنید و طرح های زیبایی با دستگاه لیزر 60 در 90 بیافرینید. با افزودن یک قاب زیبا به این هنرنمایی می توانید هدیه ماندگاری برای اطرافیان فراهم کنید.

• در مناسبت های خارجی مانند جشن کریسمس که افراد در حال برپایی درخت کریسمس و ساخت تزیینات درخت کریسمس هستند می توانید طرح های مختلف را با طراحی در نرم افزار کورل طراحی کنید و با بهترین دستگاه لیزر اقدام به ساخت آن روی هر متریالی که بخواهید مانند چوب، پلکسی و نمد نمایید.

• در مناسبت های مختلف مانند جشن تولدها، روز ولنتاین و دیگر مناسبت ها می توانید کارت های تبریک با دستگاه های حکاکی و برش لیزری بسازید.

 

با گستردگی حضور دستگاه لیزر در صنایع مختلف و کاربرد بالای آن می توانید با خرید دستگاه لیزر co2 اقدام به شروع یک کسب و کار پردرآمد نمایید.

در مناسبت های مختلف می توانید با دریافت سفارش از مشتریان، موارد مورد نیاز آن ها را با دقت بالا و به زیبایی بسازید. این روزها به دلیل ماشینی شدن زندگی ها و زمان کمی که افراد برای خرید دارند، زمان کمی برای جستجو وسیله مورد نظر خود و خرید آن در بازار صرف می کنند و ترجیحا با سفارش دادن محصول خود هم در وقت خود صرفه جویی کنند هم جنس با کیفیت دریافت کنند.

 

شما می توانید با دانلود طرح لیزر  مناسبتی که طرح های مورد نظر خود و مشتریان خود را به رایگان از سایت روتک دریافت نمایید.

 

دانلود فایل DFX طرح لیزر

دانلود رایگان طرح دستگاه لیزر تزیین کریسمس
جمعا 1 رای و میانگین رضایت مشتریان 5

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.