دانلود رایگان طرح دستگاه لیزر – تاج گل

دانلود رایگان طرح تاج گل

کاربرد ها و موارد استفاده از طرح تاج گل با دستگاه های برش لیزری غیر فلزات و سی ان سی

  • برش بر روی کاغ و مقوا به جهت تولید کارت عروسی

تولید انواع کارت تبریک و عروسی یکی از کاربردهای فراوان دستگاه لیزر 120 می باشد که خوشبختانه بازار خوبی هم دارد. البته این بازار خوب مختص افرادی است که حرفه ای کار می کنند و با کمترین هزینه ها می توانند کارهای زیبا و شکیل به مشتریان خود ارائه دهند.

 

  • حکاکی بر روی چوب به عنوان تزیینات درب های ورودی ساختمان

یکی دیگر از کاربردهای طرح های گل، حکاکی روی درب منازل و یا درب های داخلی ساختمان می باشد. با خرید دستگاه لیزر co2 می توانید در صنعت ساختمان سازی و دکوراسیون داخلی منازل حرفه ای تر رفتار کنید.

 

  • حکاکی و برش بر روی پلکسی به عنوان استفاده در تزیینات و یا کاربردهای خاص

گاهی اوقات برای کاربردهای خاص نیاز به طرح های خاص هست. استفاده از طرح های گل ممکن است یکی از نیازهای شما باشد که در سایت روتک خوشبختانه تعداد زیادی از این نوع طرح های گل برای شما قرار داده ایم. برای مشاهده بیشتر این رح ها می توانید به قسمت دانلود طرح ها مراجعه نمایید و بدون خرید طرح دستگاه لیزر، آن ها را دانلود نمایید.

 

  • حکاکی چوب برای ساخت تابلوها و قاب های زیبا و مبلمان با دستگاه سی ان سی

تابلوها و قاب های چوبی یکی از تزیینات داخلی آپارتمان ها و شرکت ها می باشد. شما می توانید از این طرح به عنوان ساخت قاب های زیبا و حتی برای ساخت مبلمان های چوبی با دستگاه cnc استفاده نمایید.

 

برای خرید دستگاه لیزر co2 می توانید به صفحه محصولات سایت روتک مراجعه فرمایید و یا با همکاران ما تماس بگیرید و برای خرید خود از مشاوره های تخصصی ایشان استفاده نمایید.

 

 

 

 

دانلود فایل DFX طرح لیزر

دانلود رایگان طرح دستگاه لیزر – تاج گل
جمعا 1 رای و میانگین رضایت مشتریان 5

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.