دانلود رایگان طرح لیزر اسب

 

 

 

 

 

 

باید بگوییم که اسب ها از دیرباز جذابیت خاصی برای انسان ها داشته اند. این نکته را می شود در تمام دوران تاریخ بشریت اثبات کرد.

زمانی که به سنگ نگاره های قدیمی غار ها نگاه می کنید، یا هنگامی که زمین شناسان و تاریخ نگاران خبر از کشفیات جدیدی می دهند، مشخص می شود که بشر از گذشته با این حیوان نجیب ارتباطی قوی داشته است.

علاقه انسان ها به اسب

علاقه انسان ها به اسب ها دلایل زیادی دارد. برخی آن را به خاطر زیبایی و شکوه بی بدیلش دوست دارند و برخی دیگر به دلیل کارهای مفیدی که برای انسان انجام می دهد، به آن علاقه دارند. دلایل متعدد دیگری هم وجود دارد، اما نجابت و آرامش اسب ها جذبه خاصی دارد که اغلب آدم ها را درگیر خود می کند.

اکثر افراد دوست دارند که این شانس را داشته باشند تا بتوانند از یک اسب اصیل نگهداری کنند. چرا که بودن در کنار این حیوان زیبا احساس خوبی به آدمی می دهد. اسب نماد خورشید و تقرب است و در واقع می توان گفت که کمکی برای تکامل محسوب می شود.

علاقه انسان ها به این حیوانات منحصر به فرد تا جایی پیش رفت که امروزه شاهد جایگاه هایی برای پرورش اسب و امکان ارتباط نزدیک آن ها با آدمیان هستیم. کشور عزیزمان ایران نیز دارای چندگونه اسب اصیل است که ذهن متخصصان جهانی را نیز معطوف خود نموده است.

حتی افرادی که امکان دسترسی و ارتباط نزدیک با اسبها را ندارند، با مصنوعاتی از قبیل تابلوها، دکوری ها و حتی اجزای کوچکتر مانند جاکلیدی و … جای خالی آن را پر می کنند.

در این صفحه از طرح های دستگاه برش و حکاکی لیزری، طرح لیزر یک اسب را برای دانلود قرار داه ایم.

کاربردهای طرح برش لیزری اسب :

می توان با حکاکی و یا برش این طرح روی چوب از آن به عنوان تابلو استفاده کرد. این تابلوها کاربرد زیادی در خانه ها، رستوران ها و … دارند.

می توان با حکاکی این طرح روی آکریلیک در سایزهای متفاوت از آن به عنوان دکوری های منزل و محل کار و یا حتی جاکلیدی استفاده کرد.

این طرح ها را می توانید با دستگاه لیزر 60 در 90 و یا دستگاه لیزر 100 وات حکاکی و برش داد.

دانلود فایل DFX طرح لیزر

دانلود رایگان طرح لیزر اسب
جمعا 2 رای و میانگین رضایت مشتریان 5

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.