دانلود رایگان طرح گلدان برای دستگاه برش cnc

تصویر یک گلدان مشبک به رنگ طلایی

 

 

 

 

 

 

استفاده از طرح گلدان برای ساخت گلدان های متنوع

با توجه به کاربرد زیاد گلدان در محل زندگی، در این صفحه از طرح های برش لیزری برای شما طرح برش یک گلدان زیبا را قرار داداه ایم.

  • می توانید با برش چوب بوسیله دستگاه برش cnc ، یک گلدان چوبی در سایزهای متفاوت بسازید.
  • همچنین می توانید با برش پلکسی گلس بوسیله دستگاه لیزر 100 وات ، یک گلدان شفاف بسازید و با کمی خلاقیت و رنگ آمیزی آن، یک نمای زیبا به محل قرار گیری گلدان بدهید.
  • در ادامه می توانید با حکاکی طرح های گل که در صفحه دانلود طرح لیزر قرار داده ایم، بر روی چرم حکاکی کنید و دور تا دور این گلدان ها را با طرح های زیبا بپوشانید.

 

استفاده از گلدان ها در طی زمان رو به افزایش است

امروزه در هر خانه و اداره ای، وجود گلدان های شکیل و زیبا، جزء جدا نشدنی دکوراسیون و طراحی داخلی آن مکان شده است. از طرفی به دلیل علاقه زیاد انسان ها به انواع گل و نگهداری آن ها در محل زندگی، باعث شده که شاهد حضور گل و گلدان در هر خانه ای باشیم.

با پی بردن به خواص زیاد و انرژی های مثبتی که گیاهان و گل ها از خود بروز می دهند، مردم با اشتیاق به سمت تهیه و نگهداری گلدان در منزل خود می روند.

در نتیجه تولید گلدان های متفاوت می تواند راه کار مناسبی برای درآمد زایی باشد. دستگاه های برش لیزری و برش cnc قادر هستند تا این گلدان ها را در اسرع وقت و با نهایت کیفیت در تیراژ انبوه تولید کنند. در انتها برای جذب مشتری نیز می توان به گلخانه های بزرگ پیشنهاد همکاری داد.

ما در صفحه دانلود طرح لیزر تعدادی طرح گلدان قرار داده ایم تا با دانلود رایگان آن ها بتوانید در مدت زمانی کوتاه به نتیجه دلخواه خود برسید.

دانلود فایل DFX طرح لیزر

دانلود رایگان طرح گلدان برای دستگاه برش cnc
جمعا 2 رای و میانگین رضایت مشتریان 5

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.