دانلود رایگان طرح لیزری گل شیپوری

تصویر یک دسته گل با سه گل شیپوری و برگ ها بزرگ

 

 

 

 

 

 

گل ها و گیاهان زیبا از جمله مخلوفاتی هستند که همه انسان ها به آن علاقه دارند و با دیدن و بوئیدن آن حس تازگی و طراوت در وجودشان زنده می شود. هدیه دادن گل نیز زبان مشترک بین تمام انسان های روی کره زمین است. چرا که در هر کجا که بنگرید آدم ها برای ابراز محبت و علاقه، به یکدیگر گل اهدا می کنند.

این علاقه مندی به گل ها و گیاهان در بین انسان ها ریشه در زیبایی و جذابیت رازگونه این مخلوق منحصر به فرد دارد. تاثیر شگرف این محصول طبیعت، بر روحیه افراد بر هیچ کس پوشیده نیست و روانشناسان همیشه بر ایجاد ارتباط نزدیک با گیاهان تاکید داشتند، چرا که تاثیرات مثبت آن را بر روحیه افراد در طول زمان مشاهده کرده اند.

 

این علاقه به گل ها فقط محدود به انسان ها نمی شود و حتی در میان برخی پرندگان و حیوانات هم دیده می شود. در مستندهای متفاوتی مشاهده شده که برخی از حیوانات نیز برای ابراز علاقه و جذب کردن جنس مخالف خود، از روش هدیه دادن گل و تزئین هدایا با گل ها استفاده می کنند.

 

در کشور ایران نیز گل ها از محبوبیت زیادی برخوردار هستند، تا جایی که اکثر افراد در منزل خودشان باغچه گل دارند و یا از گلدان های کوچک و خانگی نگهداری می کنند. بسیاری دیگر نیز از مصنوعاتی با طرح های گل در گوشه و کنار محل زندگی خود بهره می برند.

 

ما در قسمت دانلود طرح های برش لیزری، طرح های لیزر متنوعی از گل های گوناگون قرار داده ایم تا با حکاکی و برش آن روی متریال مختلف، اپلیکیشن های زیبایی تولید کنید.

کاربردهای طرح برش لیزری گل :

  • استفاده به عنوان تابلو برای منزل و محل کار، در صورت برش و حکاکی رو چوب در سایز بزرگ
  • استفاده به عنوان وسائل تزئینی برای منزل، در صورت حکاکی و برش در سایزهای کوچکتر بر روی چوب، پلکسی گلس، نمد و …
  • استفاده به عنوان دکوری ها مگنتی برای قرار گیری بر روی لوازم آشپزخانه

شما می توانید با تهیه یک دستگاه برش لیزری چوب با قیمت مناسب و یا یک دستگاه لیزر 60 در 90 که در سایز کوچکتر موجود است، تمامی طرح های موجود در سایت را بر روی متریال مختلف برش و حکاکی کنید.

 

دانلود فایل DFX طرح لیزر

دانلود رایگان طرح لیزری گل شیپوری
جمعا 4 رای و میانگین رضایت مشتریان 5

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.